Bitter'inizi burdan sıkıştırın :)

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
cirkin-erkek-3.jpg

bir öpücük hadi amaaaaaa :sarilma::sarilma::sarilma::sarilma::ilknur::ilknur:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
yok kız:D ugrasırmıyım bu kadar google emiceden buldum bitterim yanas yamacıma -gozluk :lululu::lululu:

Ben yapmışdım varya alt kattaki arkadaşımın eşi görev nedeniyle şırnağa gitmişdi bende yüzüme bıyık kaşları m şeklinde yapıp eşimin ceketini ve şapkasını giyip kapısını çalıp bu akşamlık kocişin benim dedim kadın gülmekden..........:kptmya::kptmya::kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:cokkomik::cokkomik::cokkomik::cokkomik:Juju gibi mi yani ah keşke görsem cidden o dediğin gibi olurum burda görümcemler bazen dalıp konuşuyorlar lazca ben de bir gülme krizi oluyor farkettiklerinde kendilerini toparlıyolar:cokkomik::cokkomik::cokkomik:
:kptmya: ayy kız çok güzel oluyor ama :kptmya:
Ben yapmışdım varya alt kattaki arkadaşımın eşi görev nedeniyle şırnağa gitmişdi bende yüzüme bıyık kaşları m şeklinde yapıp eşimin ceketini ve şapkasını giyip kapısını çalıp bu akşamlık kocişin benim dedim kadın gülmekden..........:kptmya::kptmya::kptmya:

yaaaa deli bende görsem altıma işerdim seni öyle :cokkomik:

Ziley kız uzak dur benden :cokkomik:

Yok yani seni öperimde yasin kıskanır falan diyomuşum :dislek:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.532
Nk'm harikasin kuzum senin aldigin intikam daha guzel oldu -alkis

Bu arada bu deli ben gibi degil iste seni ikinci dakika da satti colde sen benim adaya dustugumde yanima aldigim kisisin unutma o yuzden bakma bu deliye sen yemekleri bana yap kuzum:nk:

Sağol canııım benim akıllı insanın hali bir başka tabi tüm yemeklerim sana feda olsun :ask:

:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:
:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:Gece gece çatladım gülmekden Nk cım sorular süperdi varya pc başında gülmekden karnıma ağrılar girdi bitterim hele senin cevaplarına bittim:kptmya::kptmya::kptmya:
Şimdi bende duaya yatıcam konuk odasına konuk olmayım diye yoksa bitterim başına açtığım işden sonra beni yer bitirir:iyyyy::iyyyy::iyyyy::iyyyy::iyyyy:

Sağol canikom ya başka bulursam eklerim yine :findikim: ne yapalım kaşı diyeni kaşıcan açmasaydı böyle başlık dimi :sila: ama çok zorlayıcı sorular değildi ya :vecihi:

:cokkomik: Ay ben sorulardan çok cevaplara bayıldım yine :kahkaha:

Nkcım 5 kişiyi al demiş.Sen 6 kişiyi almışsın ama arada kaynayan ben oldum.Onu bıraktın,şunu bıraktın beni nerde bıraktın beni yoksa çölde yürümeye devammı anlamayadım :cokkomik: Arada kaynamışım :cokkomik:

He valla seni korsan yolcu yapmış şaşkın :D

Eeee vardır benim öyle deliliklerim birden neyapacağım belli olmaz Nkkkkaaaa:cirla: aynı zamanda bu lafım sana da geliyo:kptmya:

Sılaaaaaaaaaaaa üzüm üzüme baka baka kararırmış eserinle gurur duysana sen -rgulu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar