Bitter'den Enler :))

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bitterin sivri dili ;bana sivri dil işlemez:findik:korkar bende tırsar:findik:

Bitterin en sakin halleri ;:uzgun:ben onun tek göz yaşına kıyamam,çok hassasdır çokkk

Bitterin en komik hali ;en son gözümün önüne gelen erik toplarken o şapşal surat ifadesi çok komikti bana göre:gul:

Bitterin popüler topiği ;Bitterimi Verdik Gittibenimde en mutlu olduğum gündü inanın

Bitterin vazgeçilmezi ;bilgisayarı,aşkısı ve tabiki biz hanımefendi.com ailesi-kop

Bitterin ağrasifliği ;bana işlemez onun agresif depresi halleri:zopa:

Bitterin popülerliği ;benim gözümde popüleritisi var ile yok arası..genelde konulara dalar ve sadece bir teşekkür ederim yazar ve çıkar:hihh:

Bitterin uyumu ;hangi uyum,ben uyum falan göremiyorum ya neyse:findikim:

Bitterin yöneticiği ;bunu biraz tartmam lazım malum tartıp ağır gelen tarafı bulmam lazım:bebecik

Bitterin sevğisi ;ayy canım o benim yaaa,sevgi değil,resmen sevgi seli,herkesi saracak o kadar büyük kolları varki dev gibi devvvv:eek:

Bitterin şakaları ;çok yaratıcı buluyorum,fırlamalık nerde bitter orda:sevindirikasli:

Bitterin konuları ;takibindeki konular tıklanma rekoru kırıyor,hele birde ismi geçiyorsa vay anam vayyy:savasciasli:

Bitterin uslu halleri ;ben hiç göremedim,yada bana hiç denk gelmedi sanırım,her zaman fırlamalık yapmıştır:eller:

Bitterin kabusu ;Şahmarannnn:sılakonda:

Bitterin en sevdiği üyesi ;Son günlerde suphiye ile kanka gibiler ama herkesle samimi görüyorum kendisini:duymuyorum:

Bitterin en gıcık lafları ;uleyn:gul:

Bitterin hastası oldugunuz haller ;çok doğal,içinden geldiği gibi,samimi:ninni:

Bitterin imzasi hakkında ;''Bir Anlık Değil,Bir Ömür Sevdim''demiş..Sanırım bizden bahsediyor:lululu:

Bitterin konuk odası fikirleriniz ;Beddua etmek isterseniz,aynen şöyle edin:''Allah Bitter'in konuğu olduğu günleri görmeyi sana nasip etsin..Yeter sanırım:zopa:

Bitterin dj'liği ;Bak bu işte 10 Numara:smileymix:koparır,çıldırtır..

Bitterin istekleri ;:bitter:hiç bitmez,o olduğu sürece hep bir isteği vardır.En son şu sohbet geçti hatta aramızda:'':uzgun:Ya ben herkese rep veriyorum,ama kimse bana rep vermiyor:kptmya:
Beni replesene
Tabi sonuç-kizgin şaplak her zamanki gibi:gul:

Bitterin ukalalıkları ;Eskiye göre daha mülaim

Bitterin en sevilen konusu ;Bugün Ne Giydimmmmm

Bitterin en tuhaf konusu ;:ne:

Bitter sitede olmasaydı ;Ay can olmazdı,aksiyon olmazdı tabi en kötüsü-kizgin şaplak olmazdı yaaa

Bitterin sabrı ;Sonsuzzz

Bitterin uğraşları ;Maharetli:kupa:

Bitterin aşkı ;Çok farklı,göklerde,ulaşılamaz

Bitterin bitter bitter sıkıldınız demi ;Yokkk ben sıkılmadım ama bir süre bitter görmek istemiyorum sanırım:2:

Bitterde durmak varmı ?Yokkkk:esse:yola devam:esse:

Bitteri seviyonuzmu ?Hemde Çokkkkkkkkkkk

Hakketten çok seviyorum kız bitter,çok alışmışım ben sana inan.Her halini seviyorum..:salincak:

Valla sahim saplağını bi kaç kere daha yedim uyumadan önce cok iyi geldi yaa :kahkaha:

Valla okurken kendimden geçtim hangi birini yorumlayacağımı şaşırdım bi bakıyorum içim hopluyo egomu tatmin ediyon derken bi bakıyom çat ya saplak yada kırbaç çıkmış :kahkaha:

Bende seni çok seviyorummmmm sahim muahh

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Valla sahim saplağını bi kaç kere daha yedim uyumadan önce cok iyi geldi yaa :kahkaha:

Valla okurken kendimden geçtim hangi birini yorumlayacağımı şaşırdım bi bakıyorum içim hopluyo egomu tatmin ediyon derken bi bakıyom çat ya saplak yada kırbaç çıkmış :kahkaha:

Bende seni çok seviyorummmmm sahim muahh
Eh huyum kurusun işte..Önce severim:eek:sonrada döverim-kizgin:benim elimde öyle hafif falan değildir,ağırdır ağırr,iyi dayanıyorsun vesselam:gul:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bitterin en komik hali ;en son gözümün önüne gelen erik toplarken o şapşal surat ifadesi çok komikti bana göre:gul:

Aşkolsun sahim sırf bugun sitede o enlerde açığnı yakaladi diyemi böyle yaptın simdi o neler giydikteki millet meraktan ifademi kesmek için hucum edecek :kahkaha::kahkaha::kahkaha:

Silem bari o resmi :kahkaha:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Aşkolsun sahim sırf bugun sitede o enlerde açığnı yakaladi diyemi böyle yaptın simdi o neler giydikteki millet meraktan ifademi kesmek için hucum edecek :kahkaha::kahkaha::kahkaha:

Silem bari o resmi :kahkaha:

Sen sil,ben yeniden bulurum merak etme:ciklet:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Eh huyum kurusun işte..Önce severim:eek:sonrada döverim-kizgin:benim elimde öyle hafif falan değildir,ağırdır ağırr,iyi dayanıyorsun vesselam:gul:
Baret miydi bu inşaatçıların taktığı ****l sapka ondan takacam kafama sitede gezerken kafama sah ve sılamin saplagi inmesin diye :kahkaha:
:sok:Aman sakın haaaa,seninle geçirdiğimiz o özel saatlerden ve dakikalardan kimsenin haberi olmasın sakin..
O anlar sadece ikimze ait özel

demaaaaaaaaaaa :bayil:
Bak aklıma geldi helecan yaptım gene :kahkaha:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
:ilknur:Ay inanmıyacaksınız ama bu havada evimde sivri sinek var ve ayağımın üzerinden ısırdı.
Nasıl canımı acıttı anlatamam.Ama bir elime geçirirsem fena yapacağım:zopa:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:kahkaha: uleyn öteki sorular ne cokmus kafam döndü :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Erkek sinektir o nan bildiğin taciz etmiş seni ırıspı :kahkaha::kahkaha:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Benden aldığın günahlarimi nere yama edecen merak ediyorum sılam

:kahkaha: bir ara furacaktı benide kaçtım :kahkaha:

sahim cevaplamıs bakem okuyamadimda helecanlandım :kahkaha:

:kptmya::kptmya: aşk olsun yaa bu kadar mı tanımlanır bir üye maşallah diyorum :kptmya:

kiiiiim benmi günahını almışım hiçde bilem :hihh:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bitterin Enlerine hoşgeldiniz cevapları alayım bakalım tüm sene kimlere napmışım

Bakalım bakalım neler neler yapmış bizim cadu55:
Bitterin sivri dili ;Sinir etmeyin yakar isot biberi gibi:nazo:

Bitterin en sakin halleri ;Hangi halii ben sakin halini görmedimki:ilknur:

Bitterin en komik hali ;Benimle uğraştığında başına gelenleri yaşadığı anki halleri çok komik oluyor birebir mesajlaşmalarda kopuyoruz

Bitterin popüler topiği ;Sanırım burası olucak çünkü şimdiye kadar yemediği şaplağı burda yicek-kizgin

Bitterin vazgeçilmezi ;Muhammedi:smileylove::9:

Bitterin ağrasifliği ;Bunu Suphiye ye sormak lazım onun agrasifliğini ençok o çekiyor çünkü yazık kız nelaflar yiyo halada Bitterle uğraşmakdan vazgeçemiyo:kahkaha:

Bitterin popülerliği ;herkonuya teşekkür etmesi:9:

Bitterin uyumu ;Bizler çünkü uymazsaaaaa başına ne gelceğini biliyo-kizgin:

Bitterin yöneticiği ;Ehhhh idare eder derrrrrmişim:nazo:şaka kıs şaka süper:panter:şımarma sakın:sapan:

Bitterin sevğisi ;bak işde o sıcacıkdır sevgisini taaaaaa İzmitten buraya kadar hissettirir:dance:

Bitterin şakaları ;Ah o bitmek bilmez şakaları yokmuuuuu az önce facede beni delirtti yine-kizgin:

Bitterin konuları ;Hepside güzel Ama konuk odası ayrı bir güzel:panter:o odaya giren yandım allah diye bağırtıyo çünkü

Bitterin uslu halleri ;Hangi hali uslu halimio halini gören varsa yazsın ben 4yıldır göremedim de:savasciasli:

Bitterin kabusu ;Şahmaran:nazo::nazo:

Bitterin en sevdiği üyesi ;Benmiyim aceba:dusun:yok yok en sevdiği üyesi Şahmaran:smileylove:

Bitterin en gıcık lafları ;Beni seviyonmu:sinirli

Bitterin hastası oldugunuz haller ;Şaplağı yediği zamanki halleri özellikle Şahımdan yediğinde daha komik oluyor:nazo:

Bitterin imzasi hakkında ;Güzel elindeki baloncuklu kızı seviyorum ben:huhuu:

Bitterin konuk odası fikirleriniz ;Bunu konuklarına sormak lazım eline düşen marmara çırası gibi yanıyor çünkü:kahkaha:

Bitterin dj'liği ;On numero:eek:

Bitterin istekleri ;Hiiiiiiiç bitmez Şahım Sadiyem Nkcım neler çekerler ondan bitmek bilmeyen isteklerinden:ilknur:

Bitterin ukalalıkları ;bak işde o ukalalıklarına rastlamadım :panter:

Bitterin en sevilen konusu ;Bugün ne giydim:smileylove::9:

Bitterin en tuhaf konusu ;Rastlamadım

Bitter sitede olmasaydı ;Sitemizin neşe kaynağı onsuz bir site düşünemiyorum:uzulme:

Bitterin sabrı ;Sabırmı sabır Bitterin kitabında yazmaz çok tezcanlıdır:cilgindans::cilgindans::cilgindans:

Bitterin uğraşları ;Bennnn:sılakonda:

Bitterin aşkı ;Bilmeyenmi var:smileylove:

Bitterin bitter bitter sıkıldınız demi ;.yoooo hiç sıkılmadım-kizgin

Bitterde durmak varmı ?yoookkk hemde hiiiç yokkk:cokkomik::kahkaha:

Bitteri seviyonuzmu ?.Ahanda işde meşhur soru :ayk:sefiyom uleyyn gel buraya tatlı cadım benim

Dua et azönceki beni delirtmenden sonra fazla şaplak yedirtmeden cevapladım sorularını ahhh hazır sitede görülmüyorken seni güzel bir delirtmek vardı yaaaa :sinirli:neyysee:sılakonda:
:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

hahahahahha bu cevaplari keskem faceden sonra sakinleşince vereydin valla bu topikte tam şamaroğlanı oldum :kahkaha::kahkaha::kahkaha:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bunlar zati sakinleştiğimde verdiğim cevaplardı :savasciasli:birde oanki halimle verseydim görürdün cevapları nasıl oluyordu da azönce görülmüyordu bu mesajım şimdi nasıl görüldü yaa benim kafam iyice allak bullak oldu iyimi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar