Bitter'den Enler :))

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben değilde bugün bu site benim için tam bir traji komik oldu delirdim bak üstüme gelme:sinirli:
Aslım cevapların eennnn şaplalısından olsun yoğsam bilirsin beniiii

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bendeki bu hal geçeseye kadar topiğine kim gelse vercem gazı vercem gazı şapalak topiğine döndürcem burayı ondan sonrada ençok şaplak yiyen mod olarak seni site tarihine geçirticemunutmadan bunuda atim-kizgin

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
[sıze="4"]
kategoriler: :hanimgul:

[ımg]http://m.yollayap.com/b005/1354453957570.gif[/ımg]

evet sevğili hanimefendi.com üyeleri bitterinizi istediğiniz gibi yerden yere vurup yada tanıdığınız kadar çekeleyip dallayıp budaklayabilirsiniz :kahkaha:

Bitterin enlerine hoşgeldiniz cevapları alayım bakalım tüm sene kimlere napmışım :kahkaha:

Bitterin sivri dili ;

bitterin en sakin halleri ;

bitterin en komik hali ;normali:cokkomik: Eğlenceli dediğim gibi bazı yorumları çokh komik..

Bitterin popüler topiği ;bugün ne giysem miydi yok :nazo:bugün ne giydim sanırım55:

Bitterin vazgeçilmezi ;eşi ailesi site:orgu:

Bitterin ağrasifliği ;yok

bitterin popülerliği ;son noktada:9:

Bitterin uyumu ;uyumlu

bitterin yöneticiği ;güzell

bitterin sevğisi ;büyük :sirin:sadık...

Bitterin şakaları ;çokh komik:nazo:

Bitterin konuları ;eğlenceli...güzell:sirin:

Bitterin uslu halleri ;velenince daha uslandı..

Bitterin kabusu ;

bitterin en sevdiği üyesi ;herkes

bitterin en gıcık lafları ;kızzz lafını sevmiyordum önceden

bitterin hastası oldugunuz haller ;bazı yorumları beni gülme krizine sokuyor..:nazo::eek:

Bitterin imzasi hakkında ;hoş:eek:

Bitterin konuk odası fikirleriniz ;

bitterin dj'liği ;iyidir oda :miyagi:dinlemiyorum ki cnoom

bitterin istekleri ;

bitterin ukalalıkları ;artık yok:benmi:

Bitterin en sevilen konusu ;günün çiçeğini seviyorum..:sirin:

Bitterin en tuhaf konusu ;
Kod:
yok rastlamadım

bitter sitede olmasaydı ;

bitterin sabrı ;sabırlımı bilemiyorum:durbun:

Bitterin uğraşları ;yemek ve evi olmalı..

Bitterin aşkı ;eşi:sirin:

Bitterin bitter bitter sıkıldınız demi ;yooo:cikolata:

Bitterde durmak varmı ?non ..stop:savasciasli:yola devam....

Bitteri seviyonuzmu ?eveeeet

:kahkaha: Hadi bakalım :kahkaha:​
[/sıze]
........

:9:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Bitterin sivri dili ; Bakmayın burda sivri dilinin %10 unu gösteriyor , acaip sivridilli ve hazır cevap kendisi aslında ama sevdiğine karşı sonsuz sabırlı ve saygılıdır.

Bitterin en sakin halleri ;En sakin halleri şu dönemler , ilk zamanlar yanlışlıkla dalına dokunun ağacınızı sökerdi , çok cadıydı , heyecanlıydı , daha çok duygularına kulak verir bu onu ateşlemeye yeterdi :savasciasli:

Bitterin en komik hali ; Banlandıktan sonra hanımefendisiz kalamayacağını anladığı anlar , kapıdan kov bacadan giriyordu , nasıl gönül alınacağını çok iyi bilir , çok şekerdir o :elif:

Bitterin popüler topiği ; Bugün neler giydik topiği tabiki , topiğin anahtarı onda :dance:

Bitterin vazgeçilmezi ;Bilgisayarı :findikim:

Bitterin ağresifliği ; Artık öyle hemen agresife bağlamıyor , damarına basmayın siz yine de :alsana:

Bitterin popülerliği ; Bence oldukça popüler :9:

Bitterin uyumu ; Uyum süper , yedi düvelle barışık artık

Bitterin yöneticiği ; Hocasından öğreniyor (Şahmaran) , kırbaç yiye yiye daha iyi olucak :sılakonda:

Bitterin sevgisi ; Çabuk parlar çabuk söner , sever ve her zaman affeder :ask:

Bitterin şakaları ; Ego sorunu olmayan ,esprilerine kahkaha attığım nadir insanlardan , güldürmeyi seviyor :gıdık:

Bitterin konuları ; Şu aralar evlilik hazırlığı yapıcak kızlara güzel fikirler veriyor konuları ama her telden konu mevcuttur onda , herkese hitab eder

Bitterin uslu halleri ; Şu zamanlar diyebilirim :sirin:

Bitterin kabusu ; Ban! :cokkomik:

Bitterin en sevdiği üyesi ; Herkesi sever , Şahmaranla arasında ana kız bağı gibi bir bağ var sanki :hihi:

Bitterin en gıcık lafları ; Eski konulrı güncellemek amacıyla yazdığı ''Teşekkürler '' :findik:

Bitterin hastası oldugunuz haller ; Her hali :fisfis:

Bitterin imzasi hakkında ; Tam moderatör imzası , o bile forum için yararlı

Bitterin konuk odası fikirleriniz ; Konuklar sonunda çıldırıyor olmalı :1:

Bitterin dj'liği ; Harika , hatta onu ilk tanıdığımda dj'lik yapıyordu , chatte birisi başka şarkı yok mu yazdı diye demediğini bırakmamıştı kıza :cokkomik:

Bitterin istekleri ; bir evi olsun ister
bir de icmeyen kocasi
tanri ne verirse gecinir gider
yeter ki mutlu olsun yuvasi :dans

Bitterin ukalalıkları ; Dj.liği konusunda ufak çaplı ukalalık yapabilir ama ona da yakışır bişey biliyoki söylüyo :smileymix:

Bitterin en sevilen konusu ; Ben günün dekorasyonunu seviyorum sanırım o kadar çok var ki seçmezi çok zor aslında:acep:

Bitterin en tuhaf konusu ; Hmmm bilemiyorum henüz :panter:

Bitter sitede olmasaydı ; Aksiyon oldukça az olurdu :sapan: ve paylaşım bu kadar çok olmazdı .

Bitterin sabrı ; Bence oldukça sabırlı davranıyor artık , kulaklarını mı tıkıyor napıyor bu kadar sabırlı olmak için bilmiyorum :lala:

Bitterin uğraşları ; Modifiye arabalardan , böreklere ne ararsan var , çok renkli bir kişiliktir kendisi -ciko

Bitterin aşkı ; Çapkındı zamanında ama aradığını bulunca duruldu , romantik bir nişanlı oldu -hmm , kısmetse çokta iyi bir ev hanımı olucak.

Bitterin bitter bitter sıkıldınız demi ; Kesinlikle hayııııııııııır :teselli:

Bitterde durmak varmı ? Yooooooook :dance:

Bitteri seviyonuzmu ? Çoooooooooooooooook

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bitterin dj'liği ; Harika , hatta onu ilk tanıdığımda dj'lik yapıyordu , chatte birisi başka şarkı yok mu yazdı diye demediğini bırakmamıştı kıza

Lilişim buna koptum anılarım depresti
Ellerine salık bitanem ne güzel tanımışsın beni :huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

Emosum cok tesekkür ederim bidenemm iyiki varsın :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar