Bitter Günlük :D

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Evetttt sevgili dosluklar güzellikler sevindirikler canlarım sütlaçlarım zeytinyağlı dolmalarım :D
Sütlü nuriyelerim :ko daha sayimmi ? Bence bu kadar yeter :D
Başlıktanda anlaşıyorkine bitter günlük tutacak :kahkaha:
Buğünden itibaren ekşınlarımı burda paylaşacağım :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:kahkaha: aynen öyleeeeee :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:ko:ko
Gülmekten çatlıcaksınız :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
valla benim ekşınlarım genelde sevgili konularında oluyor :D
Geçmiştende olan anılarımı paylaşacağım :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Tam bir yalan rüzgarı dizisi klasiği , olmadı modernize bihter göreceğiz ekranlarda demek ki , bitter çok yaşaa bitter çok yaşaaa :nazo::nazo:

:D bitterli günler diyemi değişem başlıgı :kahkaha:
romantik komedi dizisi yakındaaa :lululu:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Durun size bi ekşın patlatıyım :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Geçenlerde başımdan geçen bi ekşını paylaşayım :ko Hava güzel ben leyla süslenmişim püslenmişim :ko bi uşak vardı eskilerden ama hic görüşmemiştim :D Abime avm gidiyorum dedim temem demişti :kahkaha: durakta bekliyorum biri cayır cayır korna basıyor tabi ağzım bozuk allah ne verdiyse sövdüm :D Farketti sanırım geri geri geldi kimi görim dayım :kahkaha: bindim ne diceğmi bilemedim tabe :D çarşıya gitcem dedim allahtan kurtuldum cabucak :D

Sonrasında velasıl kelam cocukla carsının göbeğinde buluştum :D iyi hoş biri ama bana göre cıx tarzım değildi neyse dedim bi saat takılayım :ko hiç yoktan iyidir :D anam abim aradı meğer abimin arkadaşı görmüş beni cocukla buluştuğumu :ko nerdesin kimle buluştun demezmi kem küm ettim cevap veremedi ilk defa yalan makinası ben :kahkaha: Sonra ablama bi mesaj çaktım :D Eve geciyom abimi yumusat manitayı gören olmuş diye :kahkaha: Ablamda allah cezanı versin diye mesaj çakmış :D mesaja bakarken şloooooooooppsss yere yapış ben anaaaamm eğom karizmam herbişeyim yerlerde :kahkaha::kahkaha: Nasıl toparlancağımı şaştım :D Eve geldim bi baktım abim soruyo nerdeydin tuvaletteydim tel çekmiyodu kapandı dedim :kahkaha::kahkaha: Yalancı gıcık dedi :D Ablama sölemiş ablamda gezsin yatsın sürpük demiş benim için :D sağolsun çok iyidir :kahkaha::kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar