Bitanecik kızım Neslihan a ördüğüm şal...

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
Şalı şükür bitirdim kızlar ....biteli 15 günü geçti ama resmini ancak ekleyebildim...biraz büyük oldu...kızım öyle istedi(Banu Alkan ın yorganı gibi diyorum kızıma kızıyor bana -hmm) Başka renklerini de istiyorrrr....yandımmmm-hmm-hmm-hmm

Bakalım beğenicekmisiniz ...örülüşü çok zevkli...

83955483.jpg

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
Ellerine emegine saglik canim benim:eek:
kercekten cok güzel olmus kizin güle güle iyi günlerde kullansin:eek:
renk uyumu cok güzel olmus büyük olmasida güzel bence ayyy cok begendim yaaa-hmm:eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ellerine emeğine sağlık ablacım çok güzel olmuş kızın iyi günlerde kullansın şalını bende bitirdim bereyi çok oluyo bitireli enkısa zamanda bende ekliycem resmini bakıp yorumunu yazarsın ilk denmeme rağmen fena olmadı gibi ilk fırsatta çekip ekliycem ablacım ben senden bir şey daha istiyorum ablacım gelin şalı modelin varmı hiç varsa ekleyebilirmisin burda şuan çok revaşta olan birşey arkadaşlar bana yaparsan senden alırız diyolar bende hiç görmedim nette bir kaçtane buldum ama istediğim gibi değillerdi bildiğin bir örnek varsa paylaşabilirmisin ablacım teşekkür ederim:eek::eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ablacım ellerin kolların dert görmesin inşallah.
Güzel günlerde sağlıkla kullanır inşallah.:eek:

livanur

Aktif Üye
Tepki
223
Ellerine saglik ablacim ,yine harikalar yaratmissin .Cok beyendim rengide cok hos.bende Kahverengi ,bej renkleri cok severim.
Ya abla izinden ben koza ipi aldim ama atki nasil örülüyor onu bile bilmiyorum:(

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ellerine sağlık ablacım. Harika olmuş-hmm

Bende isterim bende :dil:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
-hmm oo ablam çok güzel olmuş ellerine kollarına sağlık kızın sağlıklı güzel günlerde kullansın inşallah -hmm:eek:harika

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar