Bırıcık torunum.aylam.

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
Biricik Torunum Ayla,ve Gelinim Nurcan 14.06.2012.Yarin Anne Kiz .ikisinin Birlikte Dogum Günü.Canim Bebegim Birinci Yasina Giriyor.Teyzeleri,Canlarim Dogum Gününüz Kutlu Olsun.Saglikli Mutlu Uzun Yillar Insallah.Sizi Seviyorum.Yaninizda Olmayi Cok Isterdim Ama Saglik Olsun.Aramizda Uzun Kilometreler var.Insallah Tatilde Görüsmek Dilegiyle Canlarim. Mutlu Yillar.Öpüyorum. :bebecik:bebek::seviyorum::cicek:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
7wdn9.jpg

Aaa ne güzel denk gelmiş böyle
doğum gününüz kutlu olsun
nice mutlu sağlıklı yıllara inşallah

OP
Neriman

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
Tesekkür ederım canım evet annesıne dogum günü hedıyesı olarak geldı allahın ısı artık anne kız beraber kutlayacaklar her zaman

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Biricik Torunum Ayla,ve Gelinim Nurcan 14.06.2012.Yarin Anne Kiz .ikisinin Birlikte Dogum Günü.Canim Bebegim Birinci Yasina Giriyor.Teyzeleri,Canlarim Dogum Gününüz Kutlu Olsun.Saglikli Mutlu Uzun Yillar Insallah.Sizi Seviyorum.Yaninizda Olmayi Cok Isterdim Ama Saglik Olsun.Aramizda Uzun Kilometreler var.Insallah Tatilde Görüsmek Dilegiyle Canlarim. Mutlu Yillar.Öpüyorum. :bebecik:bebek::seviyorum::cicek:

Ablacım Rabbim hiç bir zaman ayırmasın sizleri inşallahArada mesafeler var evet ama ne kadar düşünceli bir harekettir ki bu unutmayıp bu mutluluğunu bizlerle paylaşıp o güzel meleklerinin en özel anlarına bizleride ortak etmen.
Rabbim sağlıklı güzel uzun ömürler versin inşallah.En kısa zamanda hasret sona erer kavuşursunuz inşallah

OP
Neriman

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
Canlarim Cok Sagolun.Hepinize Güzel, Hayirli Dualariniz icin Ayri Ayri Tesekkür Ediyorum.Sagolun Güzellerim.Allah Sizlerede Bu Duyguyu Tattirir Insallah.Torun Sevgisi Bir Baskaymis.Cok Tesekkür Ederim.Can Dostlarim. Hepinizi Öpüyorum.Kucak Dolusu Sevgiler.:cicek::cicek::cicek::cicek:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Ikisininde dogum günü kutlu olsun nice mutlu yasalri olsun insallah:pasta:
285830,xcitefun-happy-birthday-images-3.gif

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar