Bir yıldır 12 yaşındaki çocuğa tecavüz ediyormuş

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Bir yıldır 12 yaşındaki çocuğa tecavüz ediyormuş

Bir yıldır küçük kıza tecavüz eden adam komşularının ihbarı sonucu yakalandı

560979_detay.jpg

Adana'da komşularının 12 yaşındaki kızına bir yıldır tecavüz ettiği ileri sürülen bir kişi ihbarı üzerine gözaltına alındı. Küçük kızın , "Eşi beni kocasına hazırlıyordu" şeklindeki ifadesi üzerine gözaltına alınan zanlının dini nikahlı karısı suçlamaları kabul etmedi.
İddiaya göre, 12 yaşındaki A.K, dini nikahlı yaşayan komşuları Serkan O. (29) ile Safiye K.'ya (24) ev işlerinde yardım ediyordu. Bu arada Safiye K. hamile kalınca küçük kız komşularına daha sık gelmeye başladı. Küçük yaşta babasını da kaybeden kız çocuğuna bir süre sonra Serkan O. tecavüz etti.
Komşular, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'ne bir karı kocanın küçük yaştaki kızın yanında cinsel ilişkiye girdiğini ve ardından kocanın küçük kızla ilişkiye girdiği ihbarında bulundu. Bunun üzerine harekete geçen Ahlak Büro Amirliği polisleri harekete geçerek karı-kocayı gözaltına aldı.
"SENİ KOCAMA HAZIRLIYORUM"
Kız çocuğu ise Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. A.K. burada olayla ilgili verdiği ifadesinde, "Ben komşumuz olduğu için Serkan ağabeylere yardıma gidiyordum. Sürekli gitmeye başladım. Bu arada Safiye abla ile Serkan ağabey cinsel ilişkiye girdi. Sonrada Safiye abla bana dönerek, 'Seni kocama hazırlıyorum' dedi. Daha sonra Serkan ağabey bana tecavüz etti. Bu olay 1 yıldır devam ediyor" dediği öne sürüldü.
Küçük kız, Çocuk Şubesi'nde bulunan psikologlar tarafından gözetim altına alındı.
Serkan O. ile Safiye K. emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Safiye K. olayla bir ilgisi olmadığını, küçük kızın kendisine iftira attığını ileri sürerek kendisinin bu olayı öğrendikten sonra kocasını terk ettiğini savunarak gazetecilere tepki gösterdi.
Serkan O. küçük yaştaki kıza cinsel istismarda bulunmaktan, eşi ise yardım etmek suçundan adliyeye sevk edildi.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Nasıl bir eştir bu ya; bu kadar mı midesizsin... Ben bile dayanamadım okumaya ki; bu kadın bunlara izin vermiş. Birde hamileymiş; çocuk sizin neyinize -kizgin-kizgin

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
ikisinide bi yerlerinden tutup sallandırcan taksimde..Bak bi daha cesaret eden olurmu? Kimsesize işkence yapmaya :alsana::alsana:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Evet annede de suç var niye kızını komşusuna gönderiyo peki kız bu olayı yaşadığı halde bir yıuldır evlerine gitmeye devam etmiş kanım dondu resmen okurken yaa Rabbim bu tür insanlardan korusun

kim bilir nasıl tehdit ediyolard sılam neler olduğunu bilemeyiz ki 12 yaşında bi kız çocuğu kendini nasıl savunabilir ne desen inanır...anneye gelince eline 3 kuruş para veriyolardı demek ki yolladı geri zekalı-kizgin

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
anlamıyorum cahillikmi umursamazlıkmı nasıl bir kadın ya 12 yaşında bir çocuk benim 18 yaşın daki kızımı markete bile göndersem kapıda bekliyorumki market arka sokakta kaldıki sadece kızıma bile değil oğlum içinde bu böyle ya nasıl anne sorarsanda işte babası yok sahipsizim kimsem yok deyip acındırırlar kendini böylelerinin elinden alıcaksın çocukları-kizgin-kizgin

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
anlamıyorum cahillikmi umursamazlıkmı nasıl bir kadın ya 12 yaşında bir çocuk benim 18 yaşın daki kızımı markete bile göndersem kapıda bekliyorumki market arka sokakta kaldıki sadece kızıma bile değil oğlum içinde bu böyle ya nasıl anne sorarsanda işte babası yok sahipsizim kimsem yok deyip acındırırlar kendini böylelerinin elinden alıcaksın çocukları-kizgin-kizgin

alsan ne olacak sunay abla çocuk esirgeme kurumlarında çok mu sahip çıkıyolar sanki:mendil:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
işte o var be gülüm çok üzülüyorum zaten çok pipirikli biriyim böyle şeyler okudukça dahada çocukların üstüne düşüyorum e tabi onlarda bunalıyorlar çoluğumuzu çocuğumuzu koru YARABBİ yanlış kararlar aldırma kötü insanlardan koru ne diyim Allah kimseyi sahipsiz bırakmasın

purelove

Aktif Üye
Tepki
114
allahım sen büyüksün... bu vicdansızların cezalarını bu dünyadada fazlasıyla ver yarabbı.. -kizgin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar