Bir insanı sevmek için kaç nedeniniz olabilir ?

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
Bir insanı sevmek için kaç nedeniniz olabilir ?
Hangi özellikleridir sizi ona bağlayan ?
Sevmenin tatlı yanları var mıdır ?

Seviyorum, bir sürü nedenim var , sevdiğim bir sürü özelliği var ve öyle bir umudum öyle bir hayalim varki işte bunlar en tatlı yanları ..

Her sabah günaydın mesajını aldığımda bir kez daha şükrediyorum Allah'a , " bir gün daha eksik etmedi seni başımdan şükürler olsun " ...
Her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana bu yüzden seni seviyorum ..

Her buluşmamızda sana sarılmak istiyorum hiç bırakmamak üzere ...
En güzel dakikalarımın sahibisin sen ve hep yanımda ol istiyorum çünkü seni seviyorum ...

Beni olduğum gibi kabul ediyorsun , değiştirmek yerine anlamaya çalışıyorsun ...
Seni seviyorum , çünkü sorgulamıyorsun , yargılamıyorsun beni ...

Her derdime koşuyorsun, her zaman yanımdasın ...
Sevdiklerimi bile düşünüyorsun bu yüzden seni seviyorum ...

Hiç birşeyden karşılık beklemiyorsun.
Kendin için , kendini ve beni mutlu etmek için seviyorsun bu yüzden seni seviyorum ...

Her zaman neysen osun...
Maskelerle saklamıyorsun yüzünü , bu yüzden seni seviyorum ...

Herşeyi paylaşıyoruz seninle, öyle uyum var ki aramızda bu uyum bozulmasın diye sakınıyoruz aşkımızı herkesten...
Seni seviyorum, çünkü sen benim sol yanımsın ...

Birazcık öksürsem , biraz burnumu çeksem "neyin var, hasta mısın? " diye telaşlanıyorsun...
Beni benden çok düşünüyorsun ya bu yüzden de seviyorum seni ...

Daha birçok nedenden dolayı seviyorum ..
Varlığın beni mutlu ediyor ..
Iyiki varsın diyebildiğim için SEVIYORUM SENI , biliyorum ki sen de beni SEVIYORSUN ..

24.05.2013

OP
Kupakızı

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
Insan nedensiz sevemez bir kimseyi ,
Ya kaşı güzeldir , ya saçı ..
Vardır elbet bir nedeni
Seni ona bağlayan ..

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
[BHer sabah günaydın mesajını aldığımda bir kez daha şükrediyorum Allah'a , " bir gün daha eksik etmedi seni başımdan şükürler olsun " ...
Her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana bu yüzden seni seviyorum ..]bu kısmı çok etkiledi beni

*caqla*

Aktif Üye
Tepki
168
Her buluşmamızda sana sarılmak istiyorum hiç bırakmamak üzere ...
En güzel dakikalarımın sahibisin sen ve hep yanımda ol istiyorum çünkü seni seviyorum ...

Her sabah günaydın mesajını aldığımda bir kez daha şükrediyorum Allah'a , " bir gün daha eksik etmedi seni başımdan şükürler olsun " ...
Her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana bu yüzden seni seviyorum ..

bu satırları cok sevdım emegınıze saglık

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar