Bir hayat kadınından inanılmaz itiraflar!

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
kanım dondu resmen... zaman zaman hepimizin duyduğu şeyler ama birde yaşayanın anlatması çok kötü...

babamın bir akrabasının düğününe gitmiştik, daha o zamanlar 10-11 yaşlarındaydım. daha ya 18 yada 19 yaşlarında bir kızdı üzerinde beyaz bir gömlek, siyah dizkapağının üzeri boyunda dar bir eteği vardı saçları neredeyse belinde ve kıvırcıktı... masanın etrafı dedesi babası yaşında adamlarla doluydu. bi biri yapışıp öpüyordu bi biri... saz çaldıkça masanın üzerine çıkıp oynayıp mest ediyordu adamları..karşı taraftanda o adamların hanımları öyle bi çare izliyorlardı.. aceba bütün bunları içinden gelerekmi yapıyordu? hiç sanmıyorum... günün sonunda düğün evinde herkes dağılırken bir çok erkek orada kalmıştı.. neden mi? çünkü gece saat 12 sonrası için isimlerini listeye yazdırmışlardı.. torunları evlerinde yatarken onlar torunu yaşındaki.... ellerim titriyor gerisini yazamayacağım.. şuan 28 yaşındayım o kız hiç aklımdan çıkmaz,ve ömrüm boyunca gittiğim en iğrenç düğündü.. her düğüne gittiğimde illaki gözümün önüne gelir.. ve yine geldi:alsana:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
rabbim cümlenin çocuğuna içinde benimkiyle birlikte iman kuvveti versin. kötü yola düşürmesin.. kimseye ve kimsenin çocuğuna yaşatmasın..istemeden mecburen çaresizlikten bu yola düşenlerin bu durumu yaşayanlarında yar ve yardımcısı olsun

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
çok kötüüü ALLAH korusun çok korkunç bi durumm ALLAH kimseyi kötü yola düşürmesinn çok kötü :uzgun::uzgun:

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
Vay be tüylerim diken diken oldu okurken rabbim bu durumda olan kadınlara yardım etsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar