Bir erkeğin şiddete eğilimi olduğunu nasıl anlarız?

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
bizim toplumda "erkek sinirlidir, kadınsa susar" bilincini yerleştirirler daha minicikken hem kızlara hem erkek çocuklarına.. ha sonra ne olur "ben erkeğim üleyn çekin kahrımı" diye ortada gezinenlerden biriyle evleniriz.. halbuki kadın bu yazılan maddelerin yarısını yapsın bakın bakalım ortada şiddet eğilimli erkek kalır mı? :D

bir de aşırı sahiplenme nedir yahu? ya sahiplenir ya sahiplenmez.. herşeyin aşırısı zararlı bence mutlu olunacak birşey değil gibi pek :)

Fons

Üye
Tepki
25
Erkek arkadaşımda bu maddelerin çoğu var çok şiddetli kavgalarımızda olmuştur.. Annesinin gözü önünde bile bağırıp çağırmıştır ama hiç bizaman bana vurmadı.. Benim yerime kapıları ve duvarları yumrukluyor kendine zarar veriyor. Herüfüm zaten kafes dövüşçüsü bi vursa anında canımı alır biliyorda kıyamıyor zaar :D kapı kalmadı evde

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Erkek arkadaşımda bu maddelerin çoğu var çok şiddetli kavgalarımızda olmuştur.. Annesinin gözü önünde bile bağırıp çağırmıştır ama hiç bizaman bana vurmadı.. Benim yerime kapıları ve duvarları yumrukluyor kendine zarar veriyor. Herüfüm zaten kafes dövüşçüsü bi vursa anında canımı alır biliyorda kıyamıyor zaar :D kapı kalmadı evde

heheh kıyamam ya :D
Aman canım kıymasın zaten :acep:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar