Bir de Takma Kahkül Deneyin!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Takma kahkülle görünümünüzü değiştirmeye ne dersiniz? Çok pratik!

kakul_mkle.jpg

Farklı görünmek istiyorsunuz ama saçınızı kestirmek istediğinizden emin değilsiniz. Saçınızdaki çok küçük bir değişiklikle sadece 2 dakikada daha farklı ve mükemmel görünmeye ne dersiniz? İşte size Mustafa Uzun Kuaför’den bir öneri: Takma kahkül

Her saç tipine uygulanabilen ve kendi saçınız gibi görünen takma kahkül ile 1-2 dakika içinde bambaşka bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçınızın renginde ve istediğiniz uzunlukta kullanabileceğiniz takma kahküle saçınızın uzunluğuna göre 100-150 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

kakul_mkle2.jpg

Yapmanız gereken tek şey, saçınızın üst ön bölümüne takma kahkülü üzerine dikilen klipslerden saçınıza tutturmak.

kakul_mkle3.jpg

Hava şartlarından etkilenmeyen takma kahküler, kahkülü seven ama kahkül kestirmeye cesaret edemeyenler, özel günlerde farklı görünmek isteyenler, her zaman fön çektirmeye zamanı olmayan ve ince telli saçına hacim kazandırmak isteyenler için ideal…

ALINTIDIR!

böcegimm

Daimi Üye
Tepki
284
ilginç,denemek lazım ama...
ben severim kahkül ama kestirmeye cesaretim yok :utandim:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben çok severim kakülü.. Şuan saçım fazla uzun olmadığından dolayı yok; ama uzasın hemen kestirtcem

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çok güzel duruyo kahkül bende severim ama tesettürlü olduğum için kestiremiyorum

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kestir, evde kullan canım sende -ayse

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Takma kahkülde mi çıkmış? :sok kahkül yakışmıyor bana gerçi. Bazen katlı perçem kestiriyorum, hoş oluyor. :utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar