Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hem terden hemde istenmeyen tüylerden kurtulun!

bioder-tuy-azaltici-antiperspirant-roll-on_30062010130155.jpg

Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on ile kadınlar zamandan ve paradan tasarruf ederek iki faydayı
tek üründen alıyor.
Hem tüylerinizden kurtulun, hemde terden!

Günümüzün temposunda, aynı anda birçok işi birden yapan kadınlar için tıpkı kendileri gibi bir ürün Bioder’den geliyor. Dünyanın klinik testlerle onaylanmış ilk bitkisel içerikli tüy azaltıcısı olan Bioder’in Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on ürünü, özellikle içinde bulunduğumuz yaz aylarında sağladığı kullanım kolaylığı ve çifte etki ile kadınların hayatında ve çantasında önemli bir yer ediniyor.

Tüy azaltıcı etkiyi kadınların koltuk altı bölgesi için en çok kullandıkları bir ürünle birleştiren Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on, tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlarken, sıcaklarda yaşanan terleme sorununu da engelliyor.

Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on’un kokusunda yer alan bergamut, kavun, şeftali gibi meyveli notlar ile frezya, menekşe, gül, zambaktan oluşan kocaman bir çiçek buketinin dengeli harmonisi yazın enerjisini tüm gün yaşama fırsatı sunuyor.

Tamamen doğal bir ürün olan Bioder, istenmeyen tüyleri azaltmasının yanı sıra, cildin günlük bakım ihtiyacını da karşılamak üzere formüle edildiği için başka bir cilt bakım ürünü kullanmaya gerek de kalmıyor. Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on ise kadınların koltuk altı bölgelerinde çok amaçlı olarak kullanacakları bir ürün olarak dikkat çekiyor.

“Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on”un tavsiye edilen piyasa satış fiyatı 9 TL’dir.

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aslında 9 TL bişi değil; ama genelde Bioder'den memnun kalıyorlar:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Alanlar denesin kızlar:D:D Bize de haber uçursun:)

G

guzelcem

Misafir
Arkadaşlar ben aldım 1 ay oldu sık sık sürüyorum çok doğru hele terlemeye karşı ve kokuya karşı birebir kıllarımda şu an dökülme oldu gece yatmadan önce sürüyorsun sık sık ben memnun kaldım :))):huri::eek::hhhhhh:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de bu haftasonu alayım bari :fisfis:

Teşekkürler canım :hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar