Bimeksi şikayet ediyorum

Tepki
8.216
arkadaslar bimeksten eşim bana n93i nokıa nın cep telefonunu aldı aslında nokıayıda şikayet ediyorum! 1 hafta sonra tel kendı kendıne kapanmaya başladı bimeks e göturduk "bızım yapabıleceğimiz birşey yok ürününüzü nokıa nın servisine götürmenız gerekıyor dedi.. bende sınırlendım hem urunu alıyorum sonra bozuk çıkıyor sonra servisten servise uğraş dur... neden bozuk tel satıyorsunuz kı nokıa sizde neden bozuk urun uretıyorsunuz paranızı tıkır tıkır almasını bılıyorsunuz ama :protesto: sonra gittik servisine dedım ben yenısını ıstıyorum e kanunen 1 ayda bozulan urunun yenısı vermek zorundalar neymiş efendım 5 kere aynı urun arızalanırsa yenısını verıyorlarmış oldu efendım 5 kere ben surukleneceğim tamırcılerde asla ve asla ağzım yandı alışveriş yapmayacağım sizlerden-zebani-zebani

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
bunlar boyle ıste urunu alana kadar dayıyız..urun sonrası hızmet sıfır ınsanı anında basından savma polıtıkasını uyguluyor cogu yer...
sızın muhattabınız urunu satın aldıgınız yerdır
ugrasmak ıstemıyorlar bellıkı..bagırın cagırın esın gurleyın bıraz..
tuketıcı hakları dernek kurulus vs. yerler var muracat edın gerekırse..hıc bır ucret ıse talep etmıyorlar tamamen sızın lehınıze bu tıp kurumlar, bılgılerınıze...

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
elektronık urunlerde yenısı ıle degıstırılmek ıstenıyorsa urunun 3 defa arıza yapması gerekıyor
ondan sonra urununuzu yenısıyle degıstırıyorlar.cok basıma geldı ve cok sıkıntılı bı donemdı benım ıcın
ayrıca benımde nokıa da basıma gelmıstı

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Benim telefonum da nokıa.ilk aldığımda sorun olmadı ama bir süre sonra ekranı kapandı.
Aldığım yere geri götürdüm.Garantisi dolmamıştı ve servise gönderdiler.Yapıldı telefonum ama içindeki resimlerim ve sakladığım ne varsa hepsi silindi.
Şu an sorun yok ama.Ben demek ki şanslıymışım o konuda.

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
en sinir şeylerden biride hevesle aldığın bişey eve geldikten kısa bir süre bozulması
benimde başıma çok geldi:dertli:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
kardeşim nokiadan tel almıştı belki on defa tamire gidip geldi parasınıda iade etmiyorlardı,sonunda mahkemeye verdi kazandı parasını geri aldı onlardan..

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
arkadaslar bimeksten eşim bana n93i nokıa nın cep telefonunu aldı aslında nokıayıda şikayet ediyorum! 1 hafta sonra tel kendı kendıne kapanmaya başladı bimeks e göturduk "bızım yapabıleceğimiz birşey yok ürününüzü nokıa nın servisine götürmenız gerekıyor dedi.. bende sınırlendım hem urunu alıyorum sonra bozuk çıkıyor sonra servisten servise uğraş dur... neden bozuk tel satıyorsunuz kı nokıa sizde neden bozuk urun uretıyorsunuz paranızı tıkır tıkır almasını bılıyorsunuz ama :protesto: sonra gittik servisine dedım ben yenısını ıstıyorum e kanunen 1 ayda bozulan urunun yenısı vermek zorundalar neymiş efendım 5 kere aynı urun arızalanırsa yenısını verıyorlarmış oldu efendım 5 kere ben surukleneceğim tamırcılerde asla ve asla ağzım yandı alışveriş yapmayacağım sizlerden-zebani-zebani

benim kurs arkadaşımın telefonuda aynı bozuk çıkmıştı ilgilenmemiş satan yer tüketici haklarına müracaat etmiş 1 kaç ay sonra parasını iade ettiler. belki sen bişi yapamazsın diye uğraşmak istemiyorlar. peşini bırakma derim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar