Beren Saat'e acı süpriz

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
evet kızlar bende biliyorum bu bir dizi ama aile kültürümüze yakışır bir dizimi evet beren rolünü yapıyor ama bu kadar da cırkını çıkaracak kadar da anlatılması hoş değil bence hacer da kendi tepkisini bu şekilde lanse etmiş o diziye uyarak berenin tesettürlümü yoksa açık fotoğraflarınımı koysaydı çökerttiği siteye bence iyi bir yöntem bulmuş türk bayrağını siteye koyarak :bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
evet kızlar bende biliyorum bu bir dizi ama aile kültürümüze yakışır bir dizimi evet beren rolünü yapıyor ama bu kadar da cırkını çıkaracak kadar da anlatılması hoş değil bence hacer da kendi tepkisini bu şekilde lanse etmiş o diziye uyarak berenin tesettürlümü yoksa açık fotoğraflarınımı koysaydı çökerttiği siteye bence iyi bir yöntem bulmuş türk bayrağını siteye koyarak :bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:[/QUOT

diziyi izlemiyorum bi ara izledim baktım berbat bıraktım
edepsizlik diz boyu :kizdim:

sılacım sana canı gönülden katılıyorum:eek:

OP
valeire

valeire

Daimi Üye
Tepki
784
kızlar berenin rolüne veya kendine bi hakareti yok adamın
aslında bence tepkiside berene degil onun tepkisi bu diziyi bayıla bayıla izleyip
her hafta reyting rekorları kırdıran izleyicilere
adam haklı bugüne kadar türk halkı örf ve adetlerine baglı olarak tanındı
önemli olan bi diziyle bu yargıyı kırmamak

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Neden acı suprız olsun kı anlamadım?

Yıllarca sokakda karılastıklarında Erol Taş maruz kalmadımı boyle muamelere?

Hüseyin Peyda acaba kac kere sözlu saldırıya ugradı?

Neredeyse kadın nufusunun tamamı nefret etmedı mı Nuri Alço dan?

Bu neden acı surprız olsun?Bunlar sadece rol ve gercek arasındakı bagı kuramayanların tepkısı.Kım takar o hackeri?Zamanında Turk fılmlerınde gormedıkmı Hulya Avşar annesinin sevgılısıyle takıldı da ahlaksız mı dedık?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar