Benden yenerime :(

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Canım Sevgilim yener;
Bu mektubu sana kalbimden.. yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz yalın-yasaklandın şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin özledim lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma.Günlerdir boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 73. günü.Sana yüreksiz diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana tutturamadın demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

yener; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün pizza almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 73. gün olmuş ve ben o pizza i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için herşeyimi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!:gitme:

Son olarak;Seni çok seviyorum.. yener :aglayan:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
boşver be bitterciğim değmez giden arkasından ağlamaya sen pizzanıda ye haytıda yaşa seni terk edeni sende terk et be canım
bence esseye bende katılıyorum

masum melek

Aktif Üye
Tepki
75
ilerde gülerek anacaksın inankiii...
takmayan birini takmamak lazım hayatta....
önünde o kadar güzel günler olacak kii;senin gerçekten değerini bilenler boşuna akmış gözyaşım diyeceksin...
sil gözyaşlarını canım,bak önüne...
yarın doğan güneş sana yepyeni YENERsiz bi başlangıç olur inş...:eek:

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
nan bitter seni terkeden biri için son kullanma tarihi geçmiş pizzayımı yedin -kizgin
deyermi sana acı çektiren birine .bırak herşeyin hayırlısı olsun.
arkadaşlarıma katılıyorum ilerde bu yaptıklarına güleceksin.
daha önünde uzun yılar var dilerim karşına seni çokk daha mutlu edecek biri çıkar üzme kendini bitanem:eek:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ilerde gülerek anacaksın inankiii...
takmayan birini takmamak lazım hayatta....
önünde o kadar güzel günler olacak kii;senin gerçekten değerini bilenler boşuna akmış gözyaşım diyeceksin...
sil gözyaşlarını canım,bak önüne...
yarın doğan güneş sana yepyeni YENERsiz bi başlangıç olur inş...:eek:

evet haklısınız belki ama ne bileyim yaa ona en yakınken en uzak olmak koyuyo biraz :(
yüregine saglık ablam tesekkür ederim :gitme:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
nan bitter seni terkeden biri için son kullanma tarihi geçmiş pizzayımı yedin -kizgin
deyermi sana acı çektiren birine .bırak herşeyin hayırlısı olsun.
arkadaşlarıma katılıyorum ilerde bu yaptıklarına güleceksin.
daha önünde uzun yılar var dilerim karşına seni çokk daha mutlu edecek biri çıkar üzme kendini bitanem:eek:

yüregine saglık ablacımmm :gitme:
haklısınız evet ama aşkın gözü kör oluyo derler ya öyle işte :gitme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar