Ben Geldim Ve Iyiyim

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
[/COLORcanım arkadaşlarımben geldim
fındık kurdum,kardelen ablacım,biliginim,arinacım,kayracım,neşem tatlı pozanımdeniz ablamm,şahım,es sem,su perim,incitanem,berçestem ve bütün hanımefendi ailesi hepinize teşekkür ediyorum yalnız olmadığımı bilmek ne kadr güzel bir duygu,bugün sabah hastaneye giderken içimdeki korkuyu size anlatatmam bir yandan hastanede yalnız kalmamı üzüleyim çocuklarımı evde yalnız bıraktım ya birşey olursa korkusunumu evden çıkarken yavrularımıallahıma emanet ettim.evet canlarım şimdi biraz daha iyiyim eve 1 de geldim ama ağrım çok fazlaydı bu yüzden geç satte haberdar edebildim sizleri ameliyatın nasıl geçtiğine gelince dr önce 5 dakikalık operasyon birşey anlamıyacaksınız dedi o 5 dakika dediği tam 2saat sürdü inci tanem haklısın narkoz vemediler ben ençok zaten narkozdan korkuyordum ama sadece uyuşturdular hemde kaçkere doktorlar 1 ken 2 oldu 2 iken 3 oldu dişi nasıl çekiyolardı anlamadım anladığım tek şey 3 kişinin eli ağzımın içindeydi eeeee artık düşünün canlarım halimi neyse şu anda daha iyiyim allah ıma çok şükür dualarınızı benden eksik etmediğiniz için teşekkürler CANIM ARKADAŞLARIM SİZLERİ SEVİYORUM

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
teşşekkürler canlarıım sağğolun incim ben bir dişş die gittim 4 dişş birden çektiler yaaaaaa herkes normal dişşlerden ben 20 lik dişşlerden çekiyorum yok artıık çekmiyorum çünkü çektirdim:gul::gul::gul:kafiyeli oldu değilmi
sevdim bunu artıık çekmiyorum çünkü çektirdim :gul::gul::gul:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
sılacım geçmiş olsun canım ne dişmiş üç doktorla çekilmiş
allah birdaha göstermesin bitanem:eek:

teşşekkür edrim ablacıım bende anlamadıım nasııl bir dişşti uzun uzun anlatmadıım olanlarıı bayağı zor geçti ablacıım ama bir daha dişşçiye gidermisin die sorarsanıız aslaaaaaaaaaaaa derim bugün çektiklerim bana bir ömür gider çünkü:(:(:(:(

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
teşşekkür edrim ablacıım bende anlamadıım nasııl bir dişşti uzun uzun anlatmadıım olanlarıı bayağı zor geçti ablacıım ama bir daha dişşçiye gidermisin die sorarsanıız aslaaaaaaaaaaaa derim bugün çektiklerim bana bir ömür gider çünkü:(:(:(:(

canımm allah birdaha göstermesin bende çektirdim ama bu kadar zor olmadı

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
çok geçmiş olsun seni iyi anlıyorum 3 tane yirmiliğim alınmıştı benimde dikişli dikişli ne çektim ahhh ahhh hele son dişim ters büyümüş çene kemiiğmin içine doğru içinden oyarak almışlardı :(

çok geçmiş olsun Allah acil şifala versin inşallah..

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
çok geçmiş olsun seni iyi anlıyorum 3 tane yirmiliğim alınmıştı benimde dikişli dikişli ne çektim ahhh ahhh hele son dişim ters büyümüş çene kemiiğmin içine doğru içinden oyarak almışlardı :(

çok geçmiş olsun Allah acil şifala versin inşallah..

ah tebessüm cüm işşte benim şşuan yaşşadııklarıım bunlar bendede aynıı şşekilde benim dişşimde işşte ters büyümüşş ve 3 doktor dedğğim gibi zor çekktiler canıım hala çok yanııyo:(:(:(:(:(:(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar