Ben Geldim :) Ayrıca Yardım Arkadaşlar..

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
ben 44 yaşındayım kapalı bir bayanım..kendimce şık giyinmeye çalışıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim..haftaya yeğenimim nişanı var.bir tne burnu açık yuksek topuklu gri tonlarda ayakakbım var bir tanede taba rengi ten rengi yani sitiletto var sizce hangisini tercih edeyim. diz altı kren tonlarda bir etekle giyecem üstüne tunik tabiki.sizce hengi renk ve model ince çorap terch etmeliyim
Yazıktır ayol güzelleşicem diye ayaklarınıza eziyet etmeyin :D

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Katılıyorum valla hayatımda ne giydim ne de giyerim ama giyene de bişi demem banane ama fakat ben zerre canıma kıyamam haha zaten çürüğüm iyice sakat olurum heralde artık
Bende çok giydim zamanında yüksek topuk şimdi bile yüksek topuk terlikleri mi evde torun giyiyor havalı havalı dolanıyor evin içinde ananee bu benim olsun muuu!D ama cidden yazık hiç bilmiyoruz sağlığımızın kıymetini güzelleşicez diye :) tabi bu benim düşüncem herkesin zevki 1. mevki derdi rahmetli babam :)

_DeryaSultan_

Ateş Düştüğü yeri değil HEPİMİZİ yaktı ....
Tepki
8.267
Bende çok giydim zamanında yüksek topuk şimdi bile yüksek topuk terlikleri mi evde torun giyiyor havalı havalı dolanıyor evin içinde ananee bu benim olsun muuu!D ama cidden yazık hiç bilmiyoruz sağlığımızın kıymetini güzelleşicez diye :) tabi bu benim düşüncem herkesin zevki 1. mevki derdi rahmetli babam :)
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok doğru söylemiş yazdım bu sözü :hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar