Beğendiğimiz film replikleri

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
rE39MM.png

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
31_d.jpg

"Poker masasında ilk yarım saatte yolunacak enayinin kim olduğunu anlayamazsanız, o enayi sizsiniz demektir." (Tutku Ağı) :eek:

"Makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme. Yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer." (Yaralı Yüz) :eek:

33_d.jpg

"Dünya, biz çok uzakları göremeyelim diye yuvarlak yapılmış." (Benim Afrikam)

"Eğer kaçamıyorsan ve başkalarına bağımlıysan, gülümseyerek ağlamayı öğreniyorsun." (İçimdeki Deniz)

"Mutluluk sadece paylaşıldığında gerçektir." (Özgürlük Yolu)

01_d.jpg

"Bana masum bir kadın göster, hemen orada bileğimi keseyim." (Av Mevsimi)

"Telefon çalmadığında, aramayan benimdir." (Tatlı Tesadüf)

03_d.jpg

"Hayat bizi yere serebilir fakat ayağa kalkıp kalkmamak bize kalmış." (Karateci Çocuk)

"Uyku umrumda değil, Leon. Ben aşk istiyorum ya da ölüm." (Léon)

05_d.jpg

"Hayatta en zoru, birinin seni sevmesine izin verecek cesarete sahip olmaktır." (Kiralık Sevgili) :eek:

"Bazen doğru olanı yapmak için, en çok istediklerimizden vazgeçmemiz gerekir. Hayallerimizden bile." (Örümcek Adam 2)

07_d.jpg

"Sevdiğin tek kişiyle olamadığında, seni seven tek kişiyle kalabilir misin?" (Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay)

08_d.gif

"Mutlu sonlar, sadece bitmemiş hikayelerde olur." (Bay ve Bayan Smith)

"Bir şeye gerçekten sahip olmak istiyorsan, bırak gitsin. Dolaşıp sana geri dönüyorsa, artık sonsuza dek senindir." (Ahlaksız Teklif)

10_d.jpg

"Hepimiz bir erkeğin ahmakça davrandığında, bizden hoşlandığı anlamına geldiğine inanmaya programlanmışız." (Erkekler ne söyler kadınlar ne anlar)

11_d.jpg

"Uçaklarda neden oksijen maskesi var biliyor musun? Çünkü saf oksijen kafa yapar." (Dövüş Kulübü)

"Kalbimin aynı zamanda hem daha hızlı hem de daha yavaş atmasını sağlayabilecek tek kişi sensin." (Ateşli Piliç)

“Özel biriyle birlikte olduğunu, çenesini kapatıp karşılıklı susabildiği zaman anlıyor insan.” (Ucuz Roman)

"Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil, yaptığımız seçimler gösterir." (Harry Potter ve Sırlar Odası)

"Birisiyle mühürlenmek onu gördüğünde her şeyin değişmesi gibidir. Bir anda seni gezegene bağlayan şey yer çekimi değil, o olur." (Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma)

"İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır." (Alice Harikalar Diyarında) :eek:

20_d.jpg

"Kalbin kırılabilir ya da dünyanın en güzel aşkını yaşayabilirsin. Ama denemediğin sürece, asla bilemeyeceksin." (Aşk Çeşmesi) :eek:

"Aptalca hayaller peşinde koşmayan bir kalp gösterin, ben de size mutlu bir insan göstereyim.'' (Ölü Ozanlar Derneği)

"Gözlerimizin rengi aynı olmasa da, gözyaşlarımızın rengi birdir." (Aşk Geliyorum Demez)

scentofawomantango_d.jpg

"Hiç kapıldın mı o hisse, gitmek istersin hani, ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden." (Kadın Kokusu)

29_d.jpg

"Birlikte değilsek, hayatın ne değeri olabilir ki?" (Aşkın Kitabı)

38_d.jpg

"Ona aşığım, çünkü bana ihtiyacı yok." (Daha Yaklaş)

39_d.jpg

"Sonsuza kadar mutlu yaşadılar, ama ayrı ayrı." (Kazanova) :eek:

40_d.jpg

"Hayatlarımızı bazen yakaladığımız fırsatlar belirler. Bazen de kaçırdığımız." (Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi)

"Bazen en uzun yolculuk iki insan arasındaki mesafedir." (Duvak)

''Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır.'' (Aşk Doktoru)

"Aşk nedir biliyor musun? Bir kız için dünyadaki bütün kızlardan vazgeçmek ve bundan zerre kadar pişman olmamak." (Adını Sen Koy)

"Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmazlar. Rüzgara karşı durdukları için uçarlar." (Osmanlı Cumhuriyeti)
52_d.jpg

"Neyi seçersen seç, seçemediğin üzüntü kaynağı olacaktır." (O Kadın)

56_d.jpg

"Eğer hepimiz yalnızsak, aynı zamanda hep beraberiz de." (Not: Seni Seviyorum)

"Herkesin bir zaman makinesi vardır. Bizi geçmişe götürenleri anılarımız, geleceğe götürenleri ise umutlarımızdır." (Zaman Makinesi)

"İnsan, kalbinin içinde mantık arayan avanaktır." (Neredesin be birader?)

60_d.jpg

" - İçince halloluyor mu? "
"-Hallolmayınca içiliyor." (Neşeli Hayat)
65_d.jpg

"Birlikte olamayacaksak, tanrı neden karşılaşmamızı istedi?" (Melekler Şehri)
"Onu unutmam gerektiğini, bir türlü unutamıyorum." (Akıl Defteri)

"Gerektiği zaman ağlamaktan çekinme. Gözyaşları senin söyleyemediklerini söylemek içindir.'' (Kayıp Nişanlı)

"Kadınlar ve silahlar arasındaki fark nedir bilir misin? Kadınlara asla susturucu takamazsın." (Hepsini Vur)

73_d.jpg

"Senin için tek damla gözyaşı yeter,onu da timsahtan çaldım." (Soğuk Dağ)
75_d.jpg

"Parmak izlerimiz, dokunduğumuz hayatlardan silinmez." (Beni Unutma)

80_d.jpg

''Ben senin hayatının bir bölümünde yer aldım ama sen benim hayatımın tamamıydın Holly.'' (Not: Seni Seviyorum)

"Bir kadın, erkeğin gölgesinde yaşayamayacak kadar akıllı ama o gölgede dinlenmeyi bilecek kadar duygulu olmalıdır." (Romantik Komedi)

89_d.jpg

"İnsanlar büyüdükçe hayalleri küçülür mü baba? " (Babam ve Oğlum)

Sabah
Yakaladigin şeyler süper

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Bu film çok güzeldi:eek:fff:

Gwen rehabilitasyon merkezinde arkadaşının getirdiği uyuşturan tarzda ilacı içmemek için camdan atmış sonrada dayanamayıp geri almak isterken camdan düşüp bacağını zedelemişti. Bu da danışmanı ile arasında geçen bir diyalog...
cxz5gzd8.jpg
Bir duygu daha güzel nasıl anlatılırdi ki çok tanıdık bir duygu

nk83

Admin
Tepki
83.515
“Dünyayı seyrederken öğrendiğim bir şey varsa, o da insanların göründüğü gibi olmadıklarıdır.”
Stardust

“Aynı yolda yürüdüğümü sandığım insanlar, sadece gidecekleri yere kadar bana eşlik ediyormuş.”
Dağ

“Bizler sevdiğimiz insanları kaybetmek için dünyaya gelmişiz. Yoksa onların değerini nasıl anlarız?”
Benjamin Button

"Bu dünyada sevildiğimizi hissetmek için yaptıklarımız ne kadar garip değil mi?”
The Princess Bride

nk83

Admin
Tepki
83.515
Pride&Prejudice

+Gururumla savaştım ve artık dayanamıyorum. Son aylar benim için bir işkence gibiydi. Rosing’e sizi görmek için geldim. Yargılarım, ailemin beklentileri, yaş farkımız ve ait olduğum sınıf bizim için birer engel. Bunları göz ardı ediyorum, ıstırabıma son verin.

-Anlamıyorum.
+Sizi seviyorum. Tüm kalbimle.

pride_and_prejudice_0729-1024x576.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar