Bebişlerinizin Boy Ve Kilosu

Tepki
40
hehe sorma walla nası çıkarcam ben onu normal şartlarda ayda 1 kg alması lazım artık ama bizimki 1 hafta da 416 gr alıyo yarım kilo yani bu her hafta yarım kilo alırsa we gününde doğarsa 6 kg falan doağacak heral :S:S

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
ALlah korusun insallah 4 kıloyu aşmaz canım benım 7 kg doğan bebek vardı gecenlerde solunum alamamazlıktan hayatını kaybettı aman allah korusun 4 kılo aşağıda olursa rahat doğumda yaparsın gerçi bu senın elınde değilki bebek alacağını alıyor ama sanırım sen 4 kılo doğurursunhanı çok abartı bır kıloda değil bebeğinki insallah hayırlı kılo ne ise onun için o sekılde doğsun tatlım

pınar

Yeni Üye
Tepki
17
Arkadaşlar benimde 32+6 2189 g olmuş toplamda 10 kilo almışım doktor çok iyi dedi birde haplar yetmiyormuş gibi balık yağı hapı verdi zeka gelişimi için

pınar

Yeni Üye
Tepki
17
Ben çok fazla doktor değiştirdim biri geekli biri gereksiz diyo zaten 5. ayda yapılırmış ama istersen yaptır dediler ben yaptırmadım.Yine de sen bilirsin.

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
benım 5 ayım geçelı çok oldu bır ara duymuştum ama dr um hiç bahsetmedı demekki gerek görmedi ne yapalım dr lara bağımlıyız onlar ne derse o

Tepki
40
Bu arada arkadaşlar tetanoz aşısı vuruldunuz mu?

ben oldum canım dahaa önceki doktorum gerek yok falan demişti sora sağlık ocağına gittim konuştum gerekliymiş değilse bile zararı olmazmış doğumdan 1 ay sonra tekrar yaptırmak lazımmış doktorunuza danışın kızlar dikkatinden kaçmış olabilir-ayse:bebekarabasi::orgu::gozluk:

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
36+4 haftalıkken 2500 gram geldi bana mınık geldı ya:( boyu 47,6 cm o tamam ama kılosu sankı az bebişimin çok canım sıkıldı:(

Tepki
40
36+5 3512 gr geçen hafta bi yanlışlık oldu heralde ben yanlış anladım büyük ihtimal kilosunu şimdi normalde:)

hayalcım saçmalama kilosu az diye neden canını sıkıyosun her bebek bir olmuyor yeterki sağlıklı sıhhatli gelsin diğerlleri boş artık sen sütünle beslicen bebeciğini şişmanlatcan hem çok kilolu bebekde ii değil hem bak kolay doğum yaparsın :)
:cicibebek::gunes:

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
36+5 3512 gr geçen hafta bi yanlışlık oldu heralde ben yanlış anladım büyük ihtimal kilosunu şimdi normalde:)

hayalcım saçmalama kilosu az diye neden canını sıkıyosun her bebek bir olmuyor yeterki sağlıklı sıhhatli gelsin diğerlleri boş artık sen sütünle beslicen bebeciğini şişmanlatcan hem çok kilolu bebekde ii değil hem bak kolay doğum yaparsın :)
:cicibebek::gunes:

haklısında emine ne bileyim gerçekten uzuldum en azındam 2800 falan olsaydı ınsallah 3 kg la doğar ona dua edıyorum eşimde benle dalga geçıyor aaa parmak bebek tasıyomuş benım askım dıyo bana::dedikodu: :) sağlıklı olsunda ama işte anneyız uzuluyoruz ıster ıstemez:eek:lmaz:

gulbeseker

Aktif Üye
Tepki
133
son kontrolümüz bugündü... şimdi geldim... bizim cimcime 34+4 haftasında ve kilosu 2613 boyu ise 46 cm ... Allah nazardan korusun...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar