23Zeyno

Ehl-i keyif
Tepki
7.580
Kuzum hormonlar sıkıntı yok her kadın Gibi kistciklerim var ama Dr bunlar sıkıntı değil dedi
Kğrler hakkında bilgi verirsen sevinirim canım

Pco yok değil mi regliyle atılan kistcikler mi ? Yumurtlaman nasıl ovülasyon testiyle denedin mi ? Prolaktin düşükse o zaman 1 ay incir havuç kürünü dene 1 ay bal tarçın çörek otunu yaparsın. Arı sütü olayını araştır biraz pahalı ama faydasını gören çok her şeye faydası var :marilyn:

1-İncir+ Havuç kürü:

Adetiniz bittiği zaman başlanacak.20 gün yapılacak.

8 tane kuru inciri yıkayıp ortadan yarın ve 3 bardak suyla 15 dakika kaynatın ılımaya bırakın.bir diğer kapta 2 tane orta boy havucu büyük parçalayıp 3 bardak suyla 20 dakika kaynatın ılımaya bırakın.Sonra bunları birleştirin sabah akşam 1 er bardak için kalanı buzdolabına koyun ertesi günde içebilirsiniz.25 gün tüketip 7 gün ara veriyoruz.

2-kürde:

1 tutam hayıt tohumu, bir tutam civan perçemi, bir tutam aslan pençesini kaynayan suya atıp 2-3 dk demleyip içiyorum. Yapabilirsem sabah akşam, yapamazsam günde 1 defa.

4-kürde:

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu küre istersen keten tohumu da ekleyebilirsin.

OP
Maşaaa

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
Pco yok değil mi regliyle atılan kistcikler mi ? Yumurtlaman nasıl ovülasyon testiyle denedin mi ? Prolaktin düşükse o zaman 1 ay incir havuç kürünü dene 1 ay bal tarçın çörek otunu yaparsın. Arı sütü olayını araştır biraz pahalı ama faydasını gören çok her şeye faydası var :marilyn:

1-İncir+ Havuç kürü:

Adetiniz bittiği zaman başlanacak.20 gün yapılacak.

8 tane kuru inciri yıkayıp ortadan yarın ve 3 bardak suyla 15 dakika kaynatın ılımaya bırakın.bir diğer kapta 2 tane orta boy havucu büyük parçalayıp 3 bardak suyla 20 dakika kaynatın ılımaya bırakın.Sonra bunları birleştirin sabah akşam 1 er bardak için kalanı buzdolabına koyun ertesi günde içebilirsiniz.25 gün tüketip 7 gün ara veriyoruz.

2-kürde:

1 tutam hayıt tohumu, bir tutam civan perçemi, bir tutam aslan pençesini kaynayan suya atıp 2-3 dk demleyip içiyorum. Yapabilirsem sabah akşam, yapamazsam günde 1 defa.

4-kürde:

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu küre istersen keten tohumu da ekleyebilirsin.
Şu incir kürü dikkatimi çekti şeker ihtiyacını da karşılar adetim de onu deneyeyim ki inşallah gerek kalmaz da hamiş olurum yakından nedense az tırstım alerjik bir vücudum var alerji yapabilir krem bile yapıyor Bi bakayım olmazsa havuç kürü de iyiymiş onu da deneyim hepsini deneyim istiyorum :dislek::dislek:

23Zeyno

Ehl-i keyif
Tepki
7.580
Şu incir kürü dikkatimi çekti şeker ihtiyacını da karşılar adetim de onu deneyeyim ki inşallah gerek kalmaz da hamiş olurum yakından nedense az tırstım alerjik bir vücudum var alerji yapabilir krem bile yapıyor Bi bakayım olmazsa havuç kürü de iyiymiş onu da deneyim hepsini deneyim istiyorum :dislek::dislek:
Havuçla inciri aynı anda dene incir gelişmesini havuç da yumurtanın çatlamasına fayda ediyor :hrkbuya: İnşallah gerek kalmaz da hamile kalırsın bu ay canım :danscıkiz:İnsan öyle hepsini denemek istiyor :asikk:bal tarçın çörek otu da alerjin olmazsa çok faydalı sonrada onu yaparsın :gıdık:

Nonomane

Ehl-i Keyif--- 61.4
Tepki
7.848
2günde 1 düzenli ilişki.
Erkek kişisine bol bol et kırmızı et yanına baklava tahin helvası fındık fıstık
Kadın kişisine de süt maydonoz buharı
Soğan kürü
İncir kürü
Bunları dene. İnşallah hamile kalrsnz kuzum.
2nde 1 düzenli ilişkiyi çok öneriyorm. Hatta 1 gün var bir gün yok şeklinde olsa daha iyi olur.

OP
Maşaaa

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
2günde 1 düzenli ilişki.
Erkek kişisine bol bol et kırmızı et yanına baklava tahin helvası fındık fıstık
Kadın kişisine de süt maydonoz buharı
Soğan kürü
İncir kürü
Bunları dene. İnşallah hamile kalrsnz kuzum.
2nde 1 düzenli ilişkiyi çok öneriyorm. Hatta 1 gün var bir gün yok şeklinde olsa daha iyi olur.
Canım benim çok teşekkür ederim dolu boş deniyorum inşallah olur:utangac:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar