Bayanlar Yardımınıza İhtiyacım Var

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Hanımlar 7 şubat eşimin doğum günü.. Ben de ne alsam ne alsam diye düşünürken parfüm almaya karar verdim çünkü ihtiyacı olan bir şey alayım desem şükür herşeyi var fakat parfümü bir iki fıslık kalmış :D
Benim asıl sizden yardım istediğim konu ise hediye haricinde eşime evde yapabileceğim küçük süprizler neler olabilir sizce ? Çünkü birlikte kutlayacağımız ilk doğum günü eşimin,geçen sene ki doğum gününde 3 haftalık bir seminerdeydi ve daha sonrasında babasının vefatı olunca kutlayamamıştım :dusun:
Yardımlarınıza,parlak fikirlerinize ihtiyacım var :eek:ys::D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Eşinin doğum günü şimdiden kutlu olsun canım :pasta:Küçük süprizlere gelincesevdiği yemeklerden başlayıp güzel bir sofra hazırlarsın eve girdiği zaman herzamankinden farklı bir atmosfer sağlıyabilirsin canım mesela lambaları kapatıp sadece küçük mumlarla giriş yolunu aydınlatıp salona doğru bu ışıklarla güzel bir ortam yaratabilirsin aklıma böyle bir fikir geldi canım

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Eşinin doğum günü şimdiden kutlu olsun canım :pasta:Küçük süprizlere gelincesevdiği yemeklerden başlayıp güzel bir sofra hazırlarsın eve girdiği zaman herzamankinden farklı bir atmosfer sağlıyabilirsin canım mesela lambaları kapatıp sadece küçük mumlarla giriş yolunu aydınlatıp salona doğru bu ışıklarla güzel bir ortam yaratabilirsin aklıma böyle bir fikir geldi canım

Çok sağol sılam
Evet yemeği ben de düşündüm hatta doğum günü pastasını da ben yapayım diye düşündüm umarım becerebilirim :dusun:
Mumlar güzel fikir :utan:
Eve geldiğinde bizim şarkımız çalsın ben çok güzel hazırlanmış bir şekilde karşılayayım filan :eek:ys: neysem düşüncem böyle de işte :D
mesela incimin bir topiği vardı orda bir fikir vardı sallama çay poşetlerine minik aşk sözcüklerine yapıştırabilirsiniz diye onu da yapacağım işte :dusun:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
canım cok şatafatlı demezsen balonların icin kücük notlar yaz hepsini patlatıp kendi okusun balonları numarala mesela önce onu sonra onu en sonkı balonda hediyenin yerı yazsın mesela bunu bi dizi de görmüştüm ama oda mutlaka loş ışıkda olsun cok güzel oluyor

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
canım cok şatafatlı demezsen balonların icin kücük notlar yaz hepsini patlatıp kendi okusun balonları numarala mesela önce onu sonra onu en sonkı balonda hediyenin yerı yazsın mesela bunu bi dizi de görmüştüm ama oda mutlaka loş ışıkda olsun cok güzel oluyor

aaa zileyim bu da güzel fikir ya :huhuu:
Teşekkür ediyorum sana

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
ne demek canım cok hos oluyor gercekten 15 şubatda benım dogum gunum eşimden beklıyorum böyle bırsey : :utan::utan::utan::utan::utan:

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
demek sende şubat doğumlusun :huhuu: hadi bakalım bekliyoruz enişteden böyle bir şey :D

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
inşallah canım gecen sene askerdeydı calıstıgım yere cok güzel cıcek yollamıstı aaa bı ara eklım onu :))) inşallah senınkıde cok sevinir canım eminim ama cok güzel olcak

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
İnşallah canım ya elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışacağım işte bir de birlikte ilk doğum günü ya ondan bu kadar titiz davranıyorum :dusun: çünkü o geçen sene ilk birlikte geçirdiğimiz benim doğum günümde unutamayacağım bir sürpriz yapmıştı -hmm bakalım yaa bir kaç fikrim var :D

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513

hımm güzel fikir tuttum bunu zileyin fikri harika..
en sevdiği şeylerden yemekten tutta tuttuğu takımın şarkıcıların (resimleri tabi)dan oluşan bir albüm yapabilirsin vaktin var ise eğer bir kartonada olur ben bi ara niyetlenmiştim önceleri sonra kaldı...:evet:

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
hımmmm bir denemeye çalışayım canım benim :dusun:
Ama yine de ilgilendiğin için çok teşekkür ediyorum

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
kız fıkırler harıka sanırsam güzel dogum gunu olucak :)) hmmm acaba resım cekıp bızımle paylasırmısın

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Çok sağol sılam
Evet yemeği ben de düşündüm hatta doğum günü pastasını da ben yapayım diye düşündüm umarım becerebilirim :dusun:
Mumlar güzel fikir :utan:
Eve geldiğinde bizim şarkımız çalsın ben çok güzel hazırlanmış bir şekilde karşılayayım filan :eek:ys: neysem düşüncem böyle de işte :D
mesela incimin bir topiği vardı orda bir fikir vardı sallama çay poşetlerine minik aşk sözcüklerine yapıştırabilirsiniz diye onu da yapacağım işte :dusun:

İncim buişlerin erdabıdır canım tavsiyeleri çok güzel oluyor bende çok beğeniyorum istersen sana ben bir pasta tarifi vereyim sana kolaylık olur canım senin için hem görsel olarak hem lezzet olarak çok güzel oluyor canım
Pandispanyası için malzemelr 6yumurta,6kaşık şeker,6kaşık un bir paket kabartma tozu
Kreması için 300 grsüt,1yumurta 2kaşık nişasta 2kaşık un bir kase toz şeker 25gr margarin dilediğin meyve lerden
Üstü için krem şanti istersen vişneli sos istersen kakao sos
Birkabın içinde önce şekeri ve yumurtayı 5dakika çırp iyice kabarsın daha sonra unu ve kabartma tozunu ekleyip tahta kaşıkla iyice yedirerek çırp daha sonra yağlanmış dikdörtgen borcama dök 170 derecede 30 dakika pişir
Kramasını sütü,yumurtayı unu nişastayı ve şekeri koyup mikserle çırptıkdan sonra ocakda kaynayıncaya kadar pişir.kek pişdikden sonra beş dakika dinlendir daha sonra ortadan ikiye ayır kremayı sür istediğin meyva dilimlerini diz kekin diğer katını üzerine kapat kremşantiyi sütle çırp kekin üzerine güzel sür şanti torbasıyla pastanın iki köşesine kare şekli olacak şekilde küçük küçük sık ve şekli oluştur ister kakao sos ister vişneli sosu bu karelerin içine dök ben bu tarifi portakallı yapmışdım çok güzel olmuşdu pcmde sorun olmasaydı eklerdim resmini görsel olarak fikir olurdu ama malesef yapamıyorum canım ama bu tarifi dene pişman olmazsın canımcım:huhuu::huhuu:

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
İncim buişlerin erdabıdır canım tavsiyeleri çok güzel oluyor bende çok beğeniyorum istersen sana ben bir pasta tarifi vereyim sana kolaylık olur canım senin için hem görsel olarak hem lezzet olarak çok güzel oluyor canım
Pandispanyası için malzemelr 6yumurta,6kaşık şeker,6kaşık un bir paket kabartma tozu
Kreması için 300 grsüt,1yumurta 2kaşık nişasta 2kaşık un bir kase toz şeker 25gr margarin dilediğin meyve lerden
Üstü için krem şanti istersen vişneli sos istersen kakao sos
Birkabın içinde önce şekeri ve yumurtayı 5dakika çırp iyice kabarsın daha sonra unu ve kabartma tozunu ekleyip tahta kaşıkla iyice yedirerek çırp daha sonra yağlanmış dikdörtgen borcama dök 170 derecede 30 dakika pişir
Kramasını sütü,yumurtayı unu nişastayı ve şekeri koyup mikserle çırptıkdan sonra ocakda kaynayıncaya kadar pişir.kek pişdikden sonra beş dakika dinlendir daha sonra ortadan ikiye ayır kremayı sür istediğin meyva dilimlerini diz kekin diğer katını üzerine kapat kremşantiyi sütle çırp kekin üzerine güzel sür şanti torbasıyla pastanın iki köşesine kare şekli olacak şekilde küçük küçük sık ve şekli oluştur ister kakao sos ister vişneli sosu bu karelerin içine dök ben bu tarifi portakallı yapmışdım çok güzel olmuşdu pcmde sorun olmasaydı eklerdim resmini görsel olarak fikir olurdu ama malesef yapamıyorum canım ama bu tarifi dene pişman olmazsın canımcım:huhuu::huhuu:

Çok çok teşekkür ediyorum sılammm
Eşim tam bir tatlıcı zaten emin ol deneyeceğim inşallah güzel olur :huhuu:
Yaptıktan sonra da size haber ederim :evet:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Dene canım süslemek de senin marifetine kalmış canımcım resmini mutlaka bekliyorum ah keşke kasanın çökmiyeceğinden emin olsam hemen eklerdim resmi senin de fikrin olurdu ozaman:utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar