Barbie Bebeklerin Şıklığı

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Barbie Bebeklerin Şıklığı

barbiefashionbookannasu.jpg

0820mat20l9583spain20sm.jpg

09n6603.jpg

10thannivsilkie.jpg

1952p.jpg

agonedgelarge.jpg

barbie02.jpg

barbie2x.jpg

barbie2009holiday.jpg

barbie2006badgleymischk.jpg

barbiebridemonique04240.jpg

barbiedolljuicycouture1.jpg

58590442.jpg

christianlouboutinanemo.jpg

dotwitalylrgb.jpg

fashionbarbie.jpg

frdadelelrg.jpg

frdflashlrg.jpg

goredforwomenbarbiedoll.jpg

18758122.jpg

ladiescyndilrg.jpg

lrgsp09violetsunsetfull.jpg

wclub09wrapdecfashionlr.jpg

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
otuz yasinda oldum hala merakim var<<barbi bebeklere<<kucukken ne cok elbise dikerdim bebeklerime:dertli:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aynen öyle elis ya çok severdim hala da seviyorum kızım olsa onunla sıkılmadan evcilik oynardım:kptmya:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Aynen bende elbise dikerdim bir sürü bebeğim vardı kıyafetler sahneler hazırlar defile yaptırırdım onlarla...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İlk barbie bebğimi babam yurtdışından getirmişti:) Çok güzeldi, 3-4 çeşit elbisesi vardı. Ta ki birgün benim zeki kardeşim kafasını kopardı, o zamandan beri barbie bebk almadım :mendil:

İnşallah kızım olursa ona. -hmm

Özor

Daimi Üye
Tepki
484
Sanki bebekler birilerine benzetilmiş gibi:) Naomi Campbell , Sindy Crawford, Angelina Jolie...
Ya da bana öyle geldi-hmm Hepsi çok tatlı o bir gerçek:kokos:
Benim de ilk barbie bebeğim siyah saçlıydı çok tatluydu -hmm

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
İlk barbie bebğimi babam yurtdışından getirmişti:) Çok güzeldi, 3-4 çeşit elbisesi vardı. Ta ki birgün benim zeki kardeşim kafasını kopardı, o zamandan beri barbie bebk almadım :mendil:

İnşallah kızım olursa ona. -hmm

O zekilik bende de vardı :) bir süre sonra bebekleri ameliyat etmeye çalışırdım kafa kol kopardı sonra birbirlerine naklederdim bebekler estetik olmuş gibi olurdu :gul:

Sanki bebekler birilerine benzetilmiş gibi:) Naomi Campbell , Sindy Crawford, Angelina Jolie...
Ya da bana öyle geldi-hmm Hepsi çok tatlı o bir gerçek:kokos:
Benim de ilk barbie bebeğim siyah saçlıydı çok tatluydu -hmm

Angelina-Madonna vs. ünlülerin benzerleri var aralarında iyi yakaladın :) birazdan ekleyeceklerimde de twilight-Alice, Marilyn Monroe,twilight-Victoria falan var...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
O zekilik bende de vardı :) bir süre sonra bebekleri ameliyat etmeye çalışırdım kafa kol kopardı sonra birbirlerine naklederdim bebekler estetik olmuş gibi olurdu :gul:

Angelina-Madonna vs. ünlülerin benzerleri var aralarında iyi yakaladın :) birazdan ekleyeceklerimde de twilight-Alice, Marilyn Monroe,twilight-Victoria falan var...

:gul: :gul:

seninki başkaymış canım:nazo:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben de değiştiridim kolunu kafasını filan:kptmya: genelde canım saçlarını kuaförlük onuyorum die keserdim sonra tabi çirkin olunca başka bebeğin kafasını çıkarır ona takardım filan:kayris:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Keşke benimkini de sana getirseydim :kptmya::kptmya: Kafa nakli yapardın :lululu::lululu:

yapardım valla hiç hasta kaybetmedim çok şükür :)

ben de değiştiridim kolunu kafasını filan:kptmya: genelde canım saçlarını kuaförlük onuyorum die keserdim sonra tabi çirkin olunca başka bebeğin kafasını çıkarır ona takardım filan:kayris:

o kafa ne olurdu sonra hatta kafalar :sok

çok güzeller benimde var bi kaç tane ..annem gazeteden bile almıştı evi filan vardı...:kayris:kızım olursa bende hiç sıkılmadan oynayabilrim evcilik

Evet ya benimde kocaman bebek evim vardı çok oynamamıştım ama gelen misafirin çocukları bende istiyom bende istiyom diye kendilerini paralarlardı bebeklerimi annelerinin çantalarına koyarlardı kadın kapıdan çıkarken çaktırmadan bana geri verirdi :) keşke saklasaydım oyuncaklarımı çocuğa öğretiyormuş ayağıyla yeğenlerle oynardım tühhh

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ay bunlarda harikaymış

nkcım saçını kestiğim kafaları atardım napcam:lululu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar