Bana Yardımcı Olurmusunuz??

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
valla neresinden başlim bilmiyorum
hastanede beni 5 saat kaldırmadılar yerimden ve bebek hemşiresi sağ göğsümü verdi kızıma karnını doyurmak için dikişlerimin olmasından sebep bende hep sağı verdim ve kızım şimdi sol göğsümü tutmuyor bide tutamadığı gibi ucu çıkmıyor bana yardımcı olabilirmisiniz?
ucu nasıl çıkarabilirim ?
tacrübelerinize ihtiyacım var :aglayan:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
bitanem demekki çoğu annede öyle benim de sol göğüs ucum çok fazla yoktu ama rahat emiyodu HEP AYNI GÖĞSÜNÜ VERME

bir sağı bir solu ver,yoksa süt çekilir diğer göğsünden

6 ay süt dışında hiçbişey verme sakın zeynebe kayram,sakın

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
canım ucun cıkması ıcın gogsunu sık bıraz sut cıksın ve o sutu ucunu ovalayarak yay ozaman azda olsa cıkar...bır gogsu cok verdıgın zamanda oluyor oyle bırının ucu cok bırınınkı az ..:)

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
bende bu konuda tecrubesızlerdenım kayrosum :( ama fındıgın dedıgı gıbı sureklı aynı gogsunu verme gayet mantıklı bencede :eek: zamanla duzene gırer sanıyorum :dusun: bu arada hayırlı olsun sende cok sukur bebekını kucagına almıssın canım :bebek::eek:

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
bende hastanede ilk sağ qöğsümü verdim daha sonra sol qöğsümü verdim sırayla veriyorum .. öle bi problemim olmadı çok şükür ama benim yenqeminde qöğüs ucu problemi olmuştu hemşire ona şırınganın ucunu kırıp şırınga ile vakumlama yapmıştı ve qöğsünün ucu çıkmıştı bebekte emmeye başlamıştı canım.. tavsiye ederim :cicek:

OP
k.a.y.r.a.

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
sağol beroşum

cleopatra banada aynı şeyi uyguladılar şimdi verebiliyorum ama çok zorlandım ameliyatlı olduğum için hemşire dayadı göğsümü bebeğe ilk o gün ben ilgilenememiştim
şimdi sol göğsümde fazla sütüm yok sağ göğsümde oluyor oda fazla değil :( mama takviyesi verdi dr um

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
göğsün hakkında bir bilgim yok ama şireli şeyler ve özellikle kuru soğan yemeklerin yanında yersen sütü çoğaltıyor ve bol şekerli çay gerçi soğan yemek biraz kokusundan dolayı kötü ama bebe içn lazım geçmiş olsun kuzum:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar