Bakımlı Hanımefendiler Kulubü..

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
hh_014.jpg

Tepeden Tırnağa bakımlı hanımefendiler,bu kadar bakımlı olmayı nası başarıyosunuz?:ayna:

Güzellik sırlarınızı bizimle paylaşmaya ne dersiniz? :kupa:

Hangi ürünü aldınız? nerden,ne fiyatta? :dedikodu:

Buyrun paylaşıma :buyrun:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Günlük neler yaptığımı söyleyeyim o zaman:)

Sabah ve akşam yüzümü yıkar, tonikler ve nemlendiririm. Nuxe kullanıyorum bunlar için. Fiyat olarak bilemiyorum, babam yurtdışından aldı.

Haftada 1 peeling yaparım. Bunun için de La Mer aldım Douglas'tan, 199 TL'ye...

Bir de çamurum var:D Onu da yaparım. Onu da 2 sene önce almıştım Borghese'den 200 dü sanırım. Bunu da Douglas'tan aldım.

Hergün parfüm sıkarım. Yaz geldiği için fresh kokular tercihim; şu an kullandığım da DKNY-Be Delicious Fresh Blossom.. Kardeşim aldı yurtdışından.

2 günde 1 banyo yaparım, şampuanım Elseve. Memnunum:eek: Head&Shoulders almıştım; ama kepek yaptı:gitme: Hemen değiştirdim. Hergün de vucudumu yıkarım:eek:

Ayda 1 sir, pedikür, manikür, kaş, bıyık operasyonum olur:D

Ahanda bu kadar:kupa:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Günlük neler yaptığımı söyleyeyim o zaman:)

Sabah ve akşam yüzümü yıkar, tonikler ve nemlendiririm. Nuxe kullanıyorum bunlar için. Fiyat olarak bilemiyorum, babam yurtdışından aldı.

Haftada 1 peeling yaparım. Bunun için de La Mer aldım Douglas'tan, 199 TL'ye...

Bir de çamurum var:D Onu da yaparım. Onu da 2 sene önce almıştım Borghese'den 200 dü sanırım. Bunu da Douglas'tan aldım.

Hergün parfüm sıkarım. Yaz geldiği için fresh kokular tercihim; şu an kullandığım da DKNY-Be Delicious Fresh Blossom.. Kardeşim aldı yurtdışından.

2 günde 1 banyo yaparım, şampuanım Elseve. Memnunum:eek: Head&Shoulders almıştım; ama kepek yaptı:gitme: Hemen değiştirdim. Hergün de vucudumu yıkarım:eek:

Ayda 1 sir, pedikür, manikür, kaş, bıyık operasyonum olur:D

Ahanda bu kadar:kupa:

Kendimi bi an kaptan mağara adamı gibi hissettim,hatuna bak bee vaaayyyy:bayil:

sanatçılar bu kadar bakım yapmıyodur kesin:ayna::ayna::cokkomik:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bende aşırı olmasada bakımlıyımdır:)
yüzümü sabah akşam garnıer temizleme nemlendirme piling 3ü bir arada jeliyle yıkarım:eek:
parfümüm çoktur ama genelde şekerli meyveli kokulardır her gün sürerim-hmm
dışarı çıkacaksam makyajımı mutlaka yaparım:ayna:
saçlarımı şekillendiririm:ayna:
15günde bir kaş bıyık aldırırım kuaförde gerisini kendim hallederim:sigara:
2-3ayda bir saçlarımı boyatırım

G

guzelcem

Misafir
Benim herşeyim maden suyudur, sık içerim ve sık cildimi yıkarım gece yatasıya kadar. anlatmaya kalksam dersiniz nasıl bu kadar zamanın varda bakıyorsunuz kendine dersiniz bakımlıyım-güzelim- çekiciyim-hanımefendiyim:ayna:-ciko:ask::eek::teytey:-gozluk:fisfis:gözlüğümüde takarım kimseye eyvallah etmem havamıda atarım...

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Benim herşeyim maden suyudur, sık içerim ve sık cildimi yıkarım gece yatasıya kadar. anlatmaya kalksam dersiniz nasıl bu kadar zamanın varda bakıyorsunuz kendine dersiniz bakımlıyım-güzelim- çekiciyim-hanımefendiyim:ayna:-ciko:ask::eek::teytey:-gozluk:fisfis:gözlüğümüde takarım kimseye eyvallah etmem havamıda atarım...

Ne güzel canım:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar