Bakımlı ayak

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
« tüm yazıları
Havalar ısınmaya başladıkça ben de strese girer oldum. Kıyafet konusunda kimse ne giyeceğini bilemiyor. Tamam haklı olabilirsiniz de. Ama zaten bütün kış ayaklarınız o koskoca botların içine tıkıştı. Bari boyutunu küçültün hanımlar. Boyutunu küçültün diyorum, hemen açılın saçılın demiyorum. Zaten açılıp saçılmanız benim stresimin başlaması anlamına geliyor. Bakımsız ayaklar ve karşılaştığım kötü manzara. Yani o kadınlar o ayaklarla nasıl koca buluyor anlamıyorum. Arkadaş hiç mi kendinize saygınız yok, hiç mi etrafa saygınız yok?

Ben zaten hemcinslerimi de anlayamıyorum. Konuşmaya gelince “Aman güzel olsun, bakımlı olsun, seksi olsun, olsun da olsun...” diye ahkam keser, kimseyi beğenmezler. Ama o konuşurken mangalda kül bırakmayanların yanındaki kadınları görünce şokkkk.

Ya konuşurken atıp tutmayacaksın ya da ne konuştuysan onu uygulayacaksın.

Aslında geçmişten bugüne hep böyle olmamış mıdır? Filmlerde de hep böyle değil midir? Anadolu erkeği, köy delikanlısı, kız kardeşine sokak yüzü göstermeyen erkek, pavyonda tanıştığı kadını evinin kadını yapmaz mı?

Oooo ayaktan girdik, pavyondan çıktık. Toparlamak gerekirse siz sevgili kadınlar maaşlarınızdan üç beş ayırın da ayaklarınıza özen gösterin. Sizden özel ricam olsun beni kırmayın.
Alıntıdır :gıdık:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Beğendim ama benim ayaklarım zaten minicik palet gibi olanlar düşüsün :1::deli:

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
Ben koymuştum daha önce ayakkabım için burayada koyayım o zaman :) Elimden geleni yapmaya çalışıyorum bende 55:

Ekli dosyalar

• Snapshot_20120719.jpg
    Snapshot_20120719.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 94

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bu fikirlerin sahibi hatun kişiyi bayağı bir iş kıtlığına kalmış gördüm ,kendisine allah akıl fikir versin diyelim:tskler:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Katiliyorum bende ayaklarima yaz kis bakim yaparim anneme bile kremleri ben alirim bu yasta kadin benden beter:tskler:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar