Bahar (Show Tv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Bu bölümde daha çok Bahar'ın Timur&Rengin olayından emin oluşu ve tepkileri üzerine ilerlenmek istenmiş herhalde. O hastaneye tanıtım filmi çekmek için gelenlerin sahneleri çok gereksizdi neye hizmet etti anlamadım. Rengin ile Timur'u çektiler sadece o da bir anlama gelmezdi zaten videoda iki doktor konuşuyor gibi görünüyordu yakınlaşma yoktu sonuçta. Rengin'in de hayatında onu seven her an yanında olan Can gibi biri varken Timur da Timur demesi çok geçmiyor bana hem kişilik olarak yakışmıyorlar hem arada derin bir sevgi görünmüyor o ikisinin bir arada olmasını mantıklı kılacak bir sebep yok bence. Bölümde Nevra ve Timur sahnesinde Nevra'nın karşı karşıya geldikleri anda Timur'a tek kelime etmeden bir tokat atmasını bekledim sonuçta o da aldatılan bir kadın ya etkili bir sahne okkalı cümlelerle konuşmalar vs bekledim olmadı onu biraz boş geçmişler.

Geçen bölüm güzeldi ama :) Çağla'nın kendisini dansa kaldıran başhekim için bu galiba deyişi mimikleri falan çok komikti Evren'e niye yalnız bırakıyorsunuz beni deyişleri de güzeldi (falcı senden yaşlı biri ile olacaksın gibi bir şey demişti ona) Başhekimin de her eğlencede en çok dağıtan kişi olmasını seviyorum adam hemen coşuyor kapı gıcırtısına oynamak resmen:krizz: Doruk'un son bölümde Bahar'ın Timur'un eşi olduğunu duyup sandalyeden geri düşüşü de çok iyiydi @bitter_im bizim gülerken geri geri kaykılan kız geldi aklıma :kopkop: Evren'e kıyamam Timur Bahar'ı öperken bakamadı bile kalbi Bahar'a kaymış iyice belli oldu hallerinden. Yalnız Pelin Karahan ile Ferhan Derya Şensoy'a niye daha etkili rol yazmamışlar anlamadım madem oyuncu çağırıyorsunuz figüran gibi oynatmayın insanları o garip geldi bana. Çocuklar çok iyi ama hem Aziz Uras'ın hem de Umay'ın annelerinin arkasında durması çok iyi işleniyor hele Uras'ın babasına ve Rengin'e ayar vermeleri çok yerinde oluyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar