Bahar (Show Tv)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
IMG_9899.jpeg

Bahar dizisi geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başladı. Kısa bir süre önce izleyicilerle buluşmaya başlayan Bahar dizisinde Demet Evgar'ın canlandırdığı Bahar karakterinin kariyerine dönüşü ve ailesi ile olan yaşantısı anlatılıyor. Peki Bahar dizisi oyuncuları kimler? Bahar dizisi hangi gün ve saat kaçta?

Neslihan Yeşilyurt'un yönetmen koltuğunda oturduğu Bahar dizisinin senaryosunu ise Ayça Üzüm kalem alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda pek çok isim yer alıyor. İzleyiciler dizinin yayınlandığı kanalı ve gününü merak ediyorlar.

BAHAR DİZİSİ OYUNCULARI
Demet Evgar: Bahar Yavuzoğlu
Buğra Gülsoy: Evren Yalkın
Mehmet Yılmaz: Ak Timur Yavuzoğlu
Hatice Aslan: Nevra Yavuzoğlu
Ecem Özkaya: Rengin Çevik

BAHAR DİZİSİ HANGİ GÜN VE SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?
Bahar dizisi salı akşamları Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Bahar dizisi saat 20.00'de başlıyor.​

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Ben de sevdim diziyi zaten Demet Evgar ile Buğra Gülsoy'u hep sevmişimdir ikisi bir arada daha bir tatlı oldu :danscıkiz: Bahar'ın eğlenmeye gittikleri yerde gülme krizine girmesine çok güldüm ya eşim geldi aklıma rahmetli dediği yer :D Sonu kötüydü ama Timur'un "Sen benim dışımda herkesi mutlu ettin Bahar" demesi Demet Evgar'ın gözleriyle oynayışı çok iyiydi. Resmen hissettiği şeyi hiçbir şey yapmadan izleyiciye geçirdi ve çok gerçekçiydi.

Evren'i anlamadım Timur'la üvey kardeş falan mı onlar? Bir de şu Rengin'in kızını anlamadım Timur'un kızı olabilir gibi geldi bana :neee:

Elif_Eylul

Yeee,dengele,zayıfla❤❤❤
Tepki
113.619
Ben de sevdim diziyi zaten Demet Evgar ile Buğra Gülsoy'u hep sevmişimdir ikisi bir arada daha bir tatlı oldu :danscıkiz: Bahar'ın eğlenmeye gittikleri yerde gülme krizine girmesine çok güldüm ya eşim geldi aklıma rahmetli dediği yer :D Sonu kötüydü ama Timur'un "Sen benim dışımda herkesi mutlu ettin Bahar" demesi Demet Evgar'ın gözleriyle oynayışı çok iyiydi. Resmen hissettiği şeyi hiçbir şey yapmadan izleyiciye geçirdi ve çok gerçekçiydi.

Evren'i anlamadım Timur'la üvey kardeş falan mı onlar? Bir de şu Rengin'in kızını anlamadım Timur'un kızı olabilir gibi geldi bana :neee:
Evren sanırım evet timurun kardeşi gibi hissediyorum bende,kızda timurun kızı yani benim anladıgim o

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bende evren hocanın sankine timurun babasıda doktormuş ya annesini ameliyata öldürmüş gibi geldi :düsün:

Bence rneginin kızı timurun :sopa:

@nk83 rahmetli olayına üc gün gülmüşlügüm var fragmandan vi başladım gülmeye :kriz: ama yok kadın her rolü gerçekten yaşıyor seyirciye geçirmeyi başarıyr valla ülkecek güzel bir dizi izliyoruz net :kriz:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Keyifli bir dizi mügü öyle izlerken gerilmiyorsun falan valla ben dram dizi gördüm mü kaçıyorum kafam çekmiyor bağırış çağırışı
:kopkop:
Aboo valla parla tümörünn kızı çıktı :şok:
Renginde ne itici bi tip anam onun kaderide oyunculukta hep ikinci kadın herhal hayat şarkısındada evli adamlaydı :kriz:

Ahh bahar bomba oynuyor beni benden alıyor :cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar