Babalar Günü Kutlu Olsun

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
bız senınle her ne kadar da baba kız gıbı olamasak da hep yanımdaydın ama benımle olamasan da hep yoklugunu ılıklerıme kadar hıssedıp gece yarılarına kadar bekleyıp uyuyakalsam da uyandıgımda yatagıma gomulup sessız sessız aglarken yıne uykuya dalsam da sen benım en kıymetlımsın babam ınan bana senı cok sevıyor ve hala cok ozluyorum BABALAR GUNUN KUTLU OLSUN Bu sene de yıne ayrı kutluyoruz umarım seneye seneye ne dersın yanyana olurmuyuz

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
bız senınle her ne kadar da baba kız gıbı olamasak da hep yanımdaydın ama benımle olamasan da hep yoklugunu ılıklerıme kadar hıssedıp gece yarılarına kadar bekleyıp uyuyakalsam da uyandıgımda yatagıma gomulup sessız sessız aglarken yıne uykuya dalsam da sen benım en kıymetlımsın babam ınan bana senı cok sevıyor ve hala cok ozluyorum BABALAR GUNUN KUTLU OLSUN Bu sene de yıne ayrı kutluyoruz umarım seneye seneye ne dersın yanyana olurmuyuz

canım benım yaa tsk ederım ınan ben de oyleydım bugun daha yenı yenı sustum :uzgun:

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
1016082_625412897478284_1731534843_n.jpg

Tepki
14
arkadaşlar babalar günü yaklaşıyor. eşime hediye almak istiyorum. ne alsam acaba? fikir verebilir misiniz şekerler?

Tepki
14
Babala günü için ideal hediyelerden birisi de yüzüktür. Son zamanların popüler yüzüğü kayı boyu yüzüğü.

7k1vjv.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar