Ayşe Arman, suni penis ile görüntülendi

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
ruwh00.jpg

Ayşe Arman, suni penis ile görüntülendi
Seks oyuncakları ithal eden bir girişimci kadınla röportaj yapan Ayşe Arman yine çok konuşulacak!

Ayşe Arman, kadınların seksten daha fazla zevk alması için seks oyuncakları ithal eden bir girişimçi kadınla röportaj yaparken, kadının çantasından çıkan şık suni penisleri görünce çığlık attı...

Arman, girişimci kadınla birlikte artık "eski vibratörlere benzemiyor" dediği şık penisleri eline alarak fotoğraf çektirdi.
Bilindiği kadarıyla Hürriyet Gazetesi okuyucularına yeni veya eski, şık veya şık olmayan herhangi bir gerçek veya suni penis göstermemişti.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Gostermek zorunda degıl kı daha eskıden.Ozel hayatında kullanmıs olabılır,bı sexshop da gormus olabılır ve bu bızı hıc ılgılendırmez bıle...

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
insanların ilgisini ne çeker?sex,sex oyuncakları,cinsel içerikli görüntüler,araçlar...alın size roportaj.

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
hiç olmazsa onlarınki doğal bizimkiler özenti gösteriş uğruna yapmıcakları yok

reklamın iyisi kötüsü olmaz misali işte..

sazilas

Yeni Üye
Tepki
1
Kızlar bencede çok normal bir durum.Artık aşmak gerek bazı şeyleri.Özelliklede vajinismus sorunu olan arkadaşlar bu ürünlerden kullanabilir.

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
bişeyleri asmalıyız da neden asımlarımız hep cinsellik kategorisinde onu anlayamıyorum. masallah egitim ögretimde bi asmıslık göstermeyii bırakk hala cebellesirken kızlarımızı okutalım diye, alenen cinsellikle ilgili yasananları asmıslık olarak algılıyoruz. bence bu yozlasmıslık.. misal thailand da cok geri ama alenen cinsellikle anılıyorlar.

cocuklara cinsel bilgi vermek okullarda bunu yaygınlastırmak evet (kan gören kızlarr aklını yemesin diye misal) ama vibratörle gazateye resim vermeye hayır. gerci ayse arman sex sex sex diye kendime büyü yapıyorum deyip cinsel hayatını rahatca anlatabilen bi hatun:utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar