Ayaklarım çok şişiyor

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şu son günlerde ayaklarımın şişliğinden ne iş yapabiliyorum nede doğru düzgün oturup kalkabiliyorum:aglayan:
Öyle ağırlaştım ve hantallaştımki bu halim beni inanılmaz yoruyor.
Doktorum ayak şişliğimin olma ihtimalini söylemişti ama beni bu denli yorucağını hiç tahmin bile etmiyordum.Ayaklarımı havaya kaldırıp azıcık uzanıyorum ama bu seferde belime çok ağrı iniyor.
Sizde de ayaklarınız çok şişmişmiydi.Benim kadar zorlanmışmıydınız aceba:gitme:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canım benim kıyamam sana elbettekide hamileliğin özelliklede son aylarına girdiğinde bu şişlikler hemen hemen her anne adayında oluyo birtanem sen özellikle tuz oranına çok di,kkat etmelisin birtanem mümkün olduğunca tuzdan uzak dur tuz ayaktaki ve ellerindeki, şişi çoğaltır benim hamileliklerimde de çok şişim vardı özellikle ellerimde öyleki ellerimdeki şişler geceleri beni uyutmazdı canımcım geçmiş olsun canım beni ama ayaklarını yukarı uzatmak yerine birde soğuksada bekletsen inan buda çok iyi geliyor bitanem

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim çok geçmiş olsun; ama yaz aylarında hamilelik geçirmiş bir arkadaşımdan biliyorum. Ayakkabılarını giyemiyordu. Sıcaklar maalesef yapıyor. Bir de tuzlu yememeye bak canım. Umarım çabucak atlatırsın

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Şu son günlerde ayaklarımın şişliğinden ne iş yapabiliyorum nede doğru düzgün oturup kalkabiliyorum:aglayan:
Öyle ağırlaştım ve hantallaştımki bu halim beni inanılmaz yoruyor.
Doktorum ayak şişliğimin olma ihtimalini söylemişti ama beni bu denli yorucağını hiç tahmin bile etmiyordum.Ayaklarımı havaya kaldırıp azıcık uzanıyorum ama bu seferde belime çok ağrı iniyor.
Sizde de ayaklarınız çok şişmişmiydi.Benim kadar zorlanmışmıydınız aceba:gitme:

valla şahım hamile değilim ama benimde ayaklarım çok şişiyor ağrıyor:)
yokmu çaresi seninki hamilelikten herkeste olur geçiidir merak etme
doğum ne zeman şahmaran Allah bir avazda kurtarsın inşallah kızım
tabiki bizde zorlandık zamanında annelerin kiymetini bilmek lazım değilmi:eek:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
normal canım.çok fazla yürümemeye,tuzlu yememeye dikkat et.göbüş büyüdükçe ayaklar şişiyor:nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar