Avon ürünlerini Hanimefendi.com dan satın almak ister misiniz?

N

NilayG

Misafir
ben makyajla isim dolayisi ile ilgiliyim. Avon urunlerini tavsiye ederim arkadaslar.

Tepki
0
Internetten sürekli alışveriş yaparım,kozmetik olarakta genelde avon kullanırım,avondan çok memnunum her zaman tavsiye ederim.

ebru

Aktif Üye
Tepki
148
benim cildimde çok hassastır herşeyi kullanamam ama avondan çok memnunum makyaj malzemem parfümlerim hepsi avondur özelliklede Perceive harika kızıma barbie den olan hepsini aldım harika yaniii sıf bunlarda deyil aksesuarlarıda harika bence saat ve güneş gözlügü aldım çok memnun kaldım takılarıda iiii... netten alışverişe gelince hayatımda bir kere yaptım birdahada yapmadım yapmamda...

mediha

Yeni Üye
Tepki
3
netten alışveriş yapıyorum.. genelde g......, k...... ağırlıklı daha bir çok siteden alışveriş yapıyorum.. Avon ürünlerine gelince eskiden avon temsilcisiydim ama işlerimin yoğunlugundan dolayı takip edemiyorum diye bıraktım.. ürünlerinin kalitesini biliyorum..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Öncelikle güzel bir fikir; fakat ben Avon ürünlerinden pek memnun kalmadım. Cildime iyi gelmedi. Far ve kalemleri kalıcı değil. Ama kullanan ce beğenen arkadaşlar açısından gayet faydalı olacak.

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
bence harika bir fikir saç ürünlerinden ve rimellerinden çok memnunum rujlarıda güzel genel olarak seçici birisi olarak memnunum bazı ürünlerinden

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Öncelikle tüm kullanıcılarımıza merhabalar,

Bildiğiniz gibi hanimefendi.com da, kullanıcılarımızı yanıltacak veya üzebilecek sitelerin reklamını yayınlamıyoruz. Hatta daha çok hayır kurumlarının reklamlarını yayınlıyoruz. :)

Avon temsilcisi bir arkadaşım ısrarla site üzerinden, veya farklı bir site ile (hanimefendi.com ile bağlantılı olarak) avon ürünlerini satmamı istiyor.

Bildiğim kadarı ile avon ürünleri kaliteli ürünler. Şayet böyle birşey yapacak olsam, sitemiz üzerinden bu ürünleri satın alanlar olur mu? Tabiki muhtemelen ürünler piyasa fiyatının biraz da altında olacaktır.

Ve yeri gelmişken, internet üzerinden alışveriş yapan üyelerimiz var mı? Varsa acaba bunun yüzdesi nedir çok merak ediyorum. Veya internetten alışveriş yapan kullanıcılarımız hangi ürünleri tercih ediyorlar?

Yorumlarınızı esirgemeden en azından şahsınız adına beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Hepinize iyi paylaşımlar.

Yakın zamanda kapattığım kuaför salonumda Avon üyesi oldum,müşterilerimin yoğun ısrarları üzerine.
Aylık katologlarım düzenli olarak geliyor ve geçen yıllarda edindiğim tecrübelerden dayanarak,genelde o ayki katalogdaki fırsat ürünleri gerçekten cazip fiyatlara geliyor,özellikle bu ayki katologda hoşuma giden ürünler oldu.
Memnunkaldığım ve sürekli kullandığım ürünler arasında:
Parfüm
Rimellerinden vazgeçemiyorum.

İnternet üzerinden de alışveriş bir kere yaptım ama güvenilir olduğuna inanmam gerektiği için biraz izledim,nasıl olduğunu anlamaya çalıştım ve tatmin olduktan sonra alışveriş yaptım.
Şayet böyle bir şey olurs sevgili Adminim elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım.
Şimdiden hayırlı olsun haydi bakalım beklemedeyiz.-ayse

GamzeLi

Aktif Üye
Tepki
94
Benim çevrem avon satan yok ama gerçekten internet üzerinde satış olursa iyi olur.Ama kargo ücretiyle daha tuzlu olur sanırım:acep:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
bu konu noldu acaba merak ettım avon temsılcısı aramakdansa böyle birsey gercekten cok güzel olur

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Arkadaşlar şu an öncelikli amacımız sitemizin daha çok geliştirilmesi. Bu yüzden bu fikri şimdilik rafa kaldırmak durumundayım. Açıkçası diğer işlerim nedeni ile siteye bile çok fazla vakit ayıramıyorum. Bir de ürün satışları konusuna dalacak olursam işin içinden çıkamam gibime geliyor.

Ama tabi belli olmaz. Bir anda çok şey değişebilir.;)

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
hayırlısı olsun aceleye hic gerek yok herşeyin vakti zamanı var :)) Teşekkürler bilgilendirdiğiniz icin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar