Avon kullanıcıları buraya.

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Ben satmaktan ziyade kendime aldıklarımı indirimli alıyorum o yüzden temsilci oldum .Kendimle epey ilgili oldugum için bakım konusunda hiç sıkılacagımı düşünmüyorum :)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynı şey bende de vardı. Kazncımdan fazlasını yatırıyordum. En sonunda ev doldu taştı, bende yeter dedim:D:D

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Aynı şey bende de vardı. Kazncımdan fazlasını yatırıyordum. En sonunda ev doldu taştı, bende yeter dedim:D:D

Bende ondan korkuyorum doğrusu :)Artık kendimize bi şekilde dur diyecegiz:) Makyaj ürünü kullanmıyorum o yönden biraz rahatız ama yine dayanamam alırım evlenince kullanmak için:) Ahh ben yokmuyum ben :panter::panter:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:D:D:D

Canım, ben kullanmadıkalrımı dağıttım. Hele her ay Oriflame kargo parası belli bir miktarı geçemeyince alıyor. Ürün sıfırlama kodu var, kargo parasına bir tane ürün alıyorsun o ay ne belirlenmişse. Genelde krem olduğu için, ev krem doldu bir ara :ates:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Kujular benim siparişler geldi:) Ya faturada iki fiyat var hangisi ödeyecegim ben YeNİ TEMSİLCİ GELİŞTİRME SATIŞ TUTARINIZ 125.83 ümü yoksa FATURANIZIN TOPLAM TUTARI 133.33 mü anlamadım ..

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım ben Avon'u bilmiyorum. Ama fat. tutarı olabilir:dertli:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Canım benim fatura 125 tutuyor zaten kendim hesap ettim ama 133 nasıl oluyor onu anlamadım bakalım yarın öğrenirim ..teşekkürler..

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Canlarım ya sizlere birşey soracagım kafam karıştı:( Ya internette bişiler okudum takım öncüleri temsilciler üzerinden sipariş verebiliyormuş?Nasıl oluyor bu ..temsilci numaram yeterlimi öncünün siparş verebilmesi için..Ben şifremi değiştirdim avonun gönderdiğini yani..Temsilci numaraları değişmiyor biliyorsunuz..Kızlar öncüm iyi bi kadın banada herşeyi anlattı bilgilendirdi..Ama güvenemiyorum yinede..Birde ben ilk faturamı internet üzerinden ödedim abimin hesabından havale yaptı..Bu kayıtlara ne zaman geçer ve borcum silinir?Teşekkürlerr kızlar yarcımcı olursanız mutlu olurum..:panter:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Canlarım ya sizlere birşey soracagım kafam karıştı:( Ya internette bişiler okudum takım öncüleri temsilciler üzerinden sipariş verebiliyormuş?Nasıl oluyor bu ..temsilci numaram yeterlimi öncünün siparş verebilmesi için..Ben şifremi değiştirdim avonun gönderdiğini yani..Temsilci numaraları değişmiyor biliyorsunuz..Kızlar öncüm iyi bi kadın banada herşeyi anlattı bilgilendirdi..Ama güvenemiyorum yinede..Birde ben ilk faturamı internet üzerinden ödedim abimin hesabından havale yaptı..Bu kayıtlara ne zaman geçer ve borcum silinir?Teşekkürlerr kızlar yarcımcı olursanız mutlu olurum..:panter:

Cevap verecek yokmu kızlar yaa..

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Cevap verecek yokmu kızlar yaa..

Canım benim Oriflame'de şu ana kadar böyle birşey başıma gelmedi. Şifreni değiştirmen yeterli olur sanıyorum.

Otomatik ödeme yapma sadece. Ayrıca faturayı ödedikten 1-2 gün sonra borcum ödenmiş gözüküyor benim. Elinde dekont olduktan sonra sorun olmaz :eek:

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
3 yıldır avonun ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum şuana kadar memnun olmadığım ürünü olmadı ama eşim qeçen ay bir parfüm aldı kokusunun kalıcı olmadığını söyleyerek memnu değilmiş kendisi :) bende memnun olduğum için bu ay avona satış temsilcisi olmak üzere başvurdum bakalım hayırlısı :):huri:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Oriflame daha iyi

daha önce avondan hem ruj hem allık hem de far olarak kullanılan bir ürün almıştım

görümcem bu sene memlekete gittiğimde oriflameın satışını yapıyor,ruj hediye etti,

cidden sürdğünüz an farkı anlıyorsunuz:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Oriflame daha iyi

daha önce avondan hem ruj hem allık hem de far olarak kullanılan bir ürün almıştım

görümcem bu sene memlekete gittiğimde oriflameın satışını yapıyor,ruj hediye etti,

cidden sürdğünüz an farkı anlıyorsunuz:eek:

Bunu hep diyorum. Ben temsilciliğini yapıyorum Oriflame'in. Katalogta nasıl görüyorsanız renk olarak aynen öyle geliyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar