Aşkın Kavuşmak Olduğunu Sananlara

meleğim

Daimi Üye
Tepki
457
Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçen hemen yaşlı beyi en yakın sağlık ocağına ulaştırmışlar.
Hemşireler, yaşlı adamın yaralarına pansuman yapmışlar, ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek herhangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini' söylemişler. Yaşlı bey huzursuzlaşmış,
acelesi olduğunu, röntgen istemediğini' söylemiş. Hemşireler merakla acelesinin sebebini sormuşlar. Adamcağız da 'Karım huzurevinde kalıyor Her sabah onunla kahvaltı yapmaya gidiyorum. Geç kalmak istemem' demiş. Karınızın siz gecikince sizi merak edeceğini düşünüyorsunuz herhalde?' Adam üzgün bir ifadeyle, 'Ne yazık ki benim karım Alzheimer hastası ve benim kim olduğumu bile bilmiyor!' demiş. Hemşireler hayretle, 'Madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor, neden onunla her sabah kahvaltı yapmak için koşturuyorsunuz?' diye tekrar sormuşlar. Adam buruk bir sesle 'Ama ben onun kim olduğunu biliyorum!' demiş

Alıntı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar