Asker Şafak Panosu

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Ne güzel beklediğiniz özlediğiniz sevdiğiniz er yada geç bir gün gelecek .
Sayılı gün gelir geçer eninde sonunda kavuşursunuz inşallah hayırlısıyla.

Ya özleyipte asla gelemeyecek sevdiklerimiz.İşte onlar hep içimizde olucak hep özlicez ama asla kavuşamıyacağız.

ilsu_nur

Yeni Üye
Tepki
11
asker yolu beklemek gerçekten çok zor ama dediğin gibi allah sabrını veriyor benim eşimde diyarbakır diclede yaptı ve o dönemde tam bir sürü askerin şehit verildiği dönemdiki kendi komutanlarıyla arkadaşlarıda şehit oldu :((( ama bi şekilde atlattık sevdiğin zaman hepsinin üstesinden geliyorsun hayırlı teskereler çoğu gitmiş azı kalmış

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
COLOR="DarkOrchid"]teşekkürler canım sabır olmasa zaten bukadar uzun zaman ayrılıga dayanamayız sanırım..zaman geçiyo zor ama geçiyo canımız acıyo,içimiz kanıyo ama dayanıyoruz.çünkü aşıgız.kendi adıma konusuyorum zamanı zor geçiriyorum delirmek üzereyim rüyalrımda bile aşkımı görüyorum.kokusunu duyuyorum sabahları uyandıgımda.ALLAHIM SAG SALİM HAYIRLISIYLA KAVUSMAK NASİP ETSİN.İÇİMİZDEKİ AŞKI HİÇ BİTİRMESİNCOLOR]

ŞAFAK:267:aglayan:

Canım üzülme birgün bunlar geçecek sen de sevdiğin yanında hatırlayıp ahh ne günlerdi diyeceksin
Sana hoş bir anı olarak kalacak..Sabretmeye davam et günler geçiyor öyle ya da böyle. yater ki bırakma kendini güçlü ol..
Benim eşim geldi.
Ne deniyor bilmiyorum şafak doğdu mu demeliyim.
Darısı başına. Allah sizi bir kavuştursun ve bir daha hiç ayrı bırakmasın.
bak sana bir şarkı sözü yazacağım.Zerrin özerin şarkısı..
``BÖYLE DE YAŞANIR AYRILIKLAR.
UZAK DİYE BİR YER YOK PAYLAŞTIĞIMIZ GÖKYÜZÜ KAVUŞTURUYOR BİZİ...``
Ben uzak kaldığım sevdiklerim için bu şarkıyı söyler teselli bulurum.
Sen de yap çok iyi gelir.
Sağ salim kavuşman dileğiyle..:cicek:

OP
nergis_20
Tepki
40
VaLLa Canım abLam yaa azcık kaLdı çok şükür...
ama bizdede sıka sıka diş kaLmadı vaLLa...
bitsin artık beee haLLa hALLa....

Z

zaman geçsin artık

Misafir
canım istanbulda benim askerim.seninki nerde?allahım tez zamanda kavustursun az kalmış sizin

ŞAFAK:237

Neşelikız

Aktif Üye
Tepki
156
bende asker yolu bekledim sizi anlayabiliyorum ama allah sağlık versin buda geçer beklenen gün gelecek arkadaşım üzülmeyin allah hepinizi sağ salim sevdiklerinize kavuştursun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar