Aşk-ı Memnu Dizisi Geri mi Dönüyor? Bihter'in ruhu canlanıyor

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

252722d8c6d13f913d3c78584842a746_1263300759.jpg

Reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisi izleyenlerin ısrarları üzerine geri dönecek mi? İzleyenlerin ısrarı üzerine 3. sezonu çekilmesi gündeme gelen Aşk-ı Memnu 3. sezonda bölümler nasıl gerçekleşecek. İşte Aşk-ı Memnu 3. sezon çekilirse neler olacak?

Ekranlarda oynadığı 2 sezon ile izleyicileri ekran başına kitleyen son bölümüyle adından çok fazla söz ettiren Aşk-ı Memnu. İzleyicilerin yoğun isteği sonrasında diziye 1 sezon daha devam etme kararı aldı. Ancak Bihter’in ve Beşir’in öldüğü Firdevs’in felç olduğu ve Behlül’ün kaçtığı son bölümün nasıl devam edeceği ise merak konusu. Yapılan açıklamaya göre dizi Bihter’in uykudan uyanmasıyla başlayacak. Son bölüme kadar yaşanan tüm gelişmelerin unutulması gerektiğine dikkat çeken yapım şirketi herşeyin çok farklı olacağını ve yeni sezonda Matmazel’i ön plana çıkarmayı düşündüklerini açıkladı. Aşık olduğu Nihal’i kaçırma planları içerisinde olan Beşir yeni sezonda kötü rolde karşımıza çıkacak. Dizideki sevişme sahnelerinin 3 boyutlu olarak çekilmesi planlandığını heyecanın üst seviyeye çıktığı bölümlerin ise sinemada gösterime gireceğinin açıklayan yapım şirketi Bihter ve Behlül hakkında ser verip sır vermedi. Devam kararından sonra Aşk-ı Memnu fanatikleri tarafından binlerce telefon aldıklarını söyleyen kanal yetkilileri “Türkiyedeki her 5 kişiden 3.5′u bu diziyi izliyor. Hedefimiz diziyi dünya genelinde tanıtmak” açıklamasını yaptı.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Çok yoğun istek varmış baksanıza

Eee reytingler de tavan yapınca ben bitirmelerine şaşırmıştım zaten

çok fazla reyting alan bi dizi çünki

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Cocukları mı yarım saymıslardır:sok

Abbauuvvv cocuklarda ızlıyomuydu acep?

Ama erkeklerı olabılır :gul:

Izlemem dıyenler bı oncekı bolumu konusurken atla bıyerı dırek mudahele edıyolar :gul:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
ben sadece son bölümünü izledim oda meraktan
hic ilgimi cekmemisti
ama cok sacma
reytinglere göre basta uzatabilirlerdi
bizim millet ne merakliymis
amcasinin karisiyla iliski yasiyanlara töbe töbe:sok

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
bende sevısme sahnelerının 3 boyutlu cekılecegıne takıldım :gul::gul: 3-5 ne fark eder pehhhhh bencede esere sadık kalınmalıydı bu ıs benımde hıc hosuma gıtmedı yıne bızım evde dıdısmeler baslıycak ..:findik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar