Aşk gözünüzü kör etmesin !

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Dünyanın sadece onun etrafında döndüğünü mü düşünüyorsunuz ?

İşte size onu tepeden tırnağa analiz etmenin yolları...

Tüm yaşamınızı onun üzerine kurup asla sözünden dışarı çıkmıyorsunuz. Yaptığı en büyük yanlışlar bile çoğu zaman size doğru geliyor. Peki, onu gerçekten de tam anlamıyla tanıyor musunuz? Yoksa sadece dış görünüşü mü sizi etkiliyor?
Yeri geldiğinde ailemi bile karşıma alırım dediğiniz partnerinizle gün içerisinde ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Pek çok kişi için klasik gibi görünen bu sorular, ilişkinizin geleceği, dolayısıyla ileride yaşayacağınız sevinçler ve pişmanlıklar için hayati önem taşıyor...

Aşk kırgınlıklarımızdan bahsederken çoğu zaman önceden yaşadığımız ilişkilerdeki hataları baz alırız. Yaşadıklarımızın yanlış olduğunu bilmemize rağmen her defasında aynı hataları yapmaya devam ederiz. Bu yüzden de ilişkilerimizde bir türlü dikiş tutturamayız. Eğer siz de fırtınalı başlayan aşkınızın kasırga ile bitmesini istemiyorsanız önerilerimize kulak verin...

Hatalarını görmezden gelmeyin

'Hatasız kul olmaz, hatamla sev beni' der bir şarkı sözü... Her ne kadar 'hata' insanın doğasında olsa da, kesinlikle size karşı yapmış olduğu hataların üzerini örtmeye çalışmayın... Aksine bu hataları onunla paylaşın ve yinelenen her hatada bir daha yapmaması konusunda partnerinizi uyarın. Ona bu kadar taviz göstermeyin çünkü görmezden geldiğiniz her hatanın yineleneceğini ve ileride ilişkinizde onarılması güç yaralar açacağını unutmayın.

Ev yaşantısını gözlemleyin

Birlikteliğiniz sadece birbirinize olan çekim kuvvetinizden ibaret değil. Ev ve aile yaşantılarınızın birbiriyle uyuşuyor olması, ileride kurmak istediğiniz yuvanız için büyük önem taşıyor. Siz evinizde çok titizken onun tam bir pasaklı olması, yaşayacağınız büyük bir sorunun başlangıcı olabilir... İlk zamanlar bunu görmezden gelebilirsiniz ama bir şeyler oturmaya başlayıp ilişkiniz alışkanlığa dönüşmeye başladığı andan itibaren sizin için en küçük detayların bile büyük bir soruna dönüşmesinin önüne geçemeyebilirsiniz.

Fazla iyimser olmayın

En büyük hatalarımızdan birisi de aşkın büyüsüne kapılıp her türlü olumsuzluğa pembe bir gözlükle bakıyor olmamızdır. Pek çok kadın, aksini düşünse de o gözlüklerini bir türlü çıkaracak gücü kendisinde bulamaz. Dolayısıyla her türlü olumsuzluk karşısında tüm yaratıcılığımızı kullanır, etrafımızdakilere karşı onu aklayacak pek çok iyi taraf bulabiliriz.

İşte sİze bİrkaç örnek

Biraz fazla alkol alıyor sanki... Ama olsun hangi erkek içmiyor ki? Zaten fazla içmiyor, içse de kendini kaybetmiyor... Hem onun yaşadıklarını ben yaşamış olsaydım çoktan alkolik olmuştum...
n Sanırım dağınık bir yaşam tarzı var... Nasıl olmasın ki! O kadar yoğun çalışıyor ki, hiçbir şey yapmaya vakti yok. Biz bile zor görüşüyoruz. Ayrıca ailesinden böyle görmüş, zamanla düzelir herhalde...

Temizliğine çok özen göstermiyor gibi... Ama her zaman değil tabi... Özel bir yere gittiğimizde gayet titiz davranıyor. Onun çekiciliği yeter... Hem ben onun bu salaş haline bayılıyorum yaaa...

İnsanlara karşı çok önyargılı... Sanırım zamanında çok darbe yedi... En iyisini yapıyor aslında herkesi güvenip sonradan hayal kırıklığına uğramaktansa, temkinli olmak en güzeli...

Aslında bu zamana kadar şimdikinin tam tersi karakterde bir sevgili hayal etmiştiniz. Fakat ne olduysa bir anda onun tüm huyları size normalmiş gibi gelmeye başladı. İyisi mi siz bir an önce toparlanın ve şu an size normal gelen ama ileride anormal olarak karşınıza çıkacak olan problemlerinizi gözden geçirin. Gelişme kat edemediğinize inanıyorsanız da, yol yakınken ilişkinizi sonlandırın. Emin olun ki bu ikiniz için de iyi olacak.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar