Arkadaslarrr

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
ALLAH agrısız dertsiz sıkıntısız acısız doğum nasip etsin .. ALLAh yardımcın olsun ..

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
tesekkur ederim canim.daha 2 ay var ama ben bu yuzden uyku bile uyuyamiyorum.,nasil olucak diye.cok korkuyorum.hep uzgun geziyorum.bebeyimi kucagimda gormek istitiyorumda ama onu alincaya kadar cekdiyim acilari hatirliyorum bu beni uzuyo.canim benim sag ol.opdum bir tanem

bende senin gibi telaş ediyor nasıl doğuracam diye dert yapıyordum kendime
kitaplar okuyarak azaltım bu korkumu ve
bol bol yürüyüş yaptım ağrılarıma rağmen yürüyüşte iyi geliyor doğuma kolaylaştırmak için
bende ki acılar varya ağrı bir saplanıyordu dört ayak üstüne düşüyordum
bir saat kendime anca geliyordum
o ağrılara acılara rağmen yürüyüşe çıkıyordum
dışarı çıkamadığım zamanlarda da evde tur atıyordum
korkma canım sakın o anlar çok tatlı anlar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim iyi düşün, bol dua et. İnşallah güzel bir doğum geçireceksin. Bende ilk gebeliğimde boş gebelik geççirdim diye korkuyorum; ama yeniden olacak diye birşey yok ki.:hhhhhh:

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
Canım benim iyi düşün, bol dua et. İnşallah güzel bir doğum geçireceksin. Bende ilk gebeliğimde boş gebelik geççirdim diye korkuyorum; ama yeniden olacak diye birşey yok ki.:hhhhhh:

tamam canim.cok tesekkur ederim .insallah allah sanada hayirlisiyla nasip eder canim.senin gibi tatli bebisin olur

cannur

Aktif Üye
Tepki
70
canım allah yardımcın olsun.sakın korkma.başkalarının söylediklerinede kulaklarını tıka.benim 2 tane var.benide çok korkutmuşlardı ilkinde.ama öyle dedikleri gibi olsaydı 2,kincisi olmazdı.inşallah bir nefesde kurtulursun.:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canım allah yardımcın olsun.sakın korkma.başkalarının söylediklerinede kulaklarını tıka.benim 2 tane var.benide çok korkutmuşlardı ilkinde.ama öyle dedikleri gibi olsaydı 2,kincisi olmazdı.inşallah bir nefesde kurtulursun.:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

cok tesekkur ederim canim

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
canım kendini korkutma allah büyük allaha tevekkül et rabbim yardımcın olacaktır allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin sana ve bütün anne adaylarına:ninni::ninni::ninni::ninni::ninni::ninni::ninni::ninni:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
hiç merak edip üzülme ,ikinci de vücut daha esnek olduğu için daha kolay oluyor.kötü şeyler düşünme bebişini kucağına alınca bütün korkuların geçer.sonra bir bakıyorsun çabucak büyümüşler....annemin dediği gibi ''dolulu yağmur gibi ,çabuk gelir geçer'':)bol bol dua et ,allah yardım ediyor sakın üzülme canım:)

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
canım kardeşim ALLAHTAN kolaylıklar diliyorum kendini strese sokmamaya çalış zaten son aylarındasın bebişinde etkilenmesin bundan çok dua et inş bende senin adına dua edicem RABBİM doğumunda kolaylıklar versin inş bebişini sağlıcakla kucağına alınca bütün çektiğin sıkıntılar uçup gidicek iyi düşünki iyi olsun herşey bende ilk doğumumda çok zorluklar çektim ikinci ve üçüncü doğumlarım sezeryanla oldu ama onunda sıkıntısı olmadı değil şimdi hepsini unuttum bile sende bu zor zamanları inş atlatacaksın ALLAH yardımcın olsun A.E.O

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar