Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
arkadaşlar ben evde iğne oyası yapıp satıyorum sizlerden bir ricem olacak eğer elinizde değişik modeller varsa bana verirmisiniz çok mutlu olurum çok ihtiyacım var hepinize şimdiden teşekkler modelleri bu mesajın altına atabilirsiniz

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim üzgünüm ben hic yapmadim bilgim yok o yüzden:panter:

Tepki
53
bende birsürü örnek modeli var hepsini yükleyemem ama facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz link vermek olurmu ama bilemiyorum yanlışsam kussura bakmayın yeni üyeyim :lilav:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bende birsürü örnek modeli var hepsini yükleyemem ama facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz link vermek olurmu ama bilemiyorum yanlışsam kussura bakmayın yeni üyeyim :lilav:

Canım benim hoşgeldizi.
Maalesef ki link verip yönlendirme yapmak yasak ki görevli arkadaşımız zaten verdiğiniz linki silmiş.
Sizden ricam o siteye eklediğiniz tüm resimleri buraya başka bir konu başlığı altında forvet yani kopyalama işlemi yapabilirsiniz.
Sevgiler.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
arkadaşlar ben evde iğne oyası yapıp satıyorum sizlerden bir ricem olacak eğer elinizde değişik modeller varsa bana verirmisiniz çok mutlu olurum çok ihtiyacım var hepinize şimdiden teşekkler modelleri bu mesajın altına atabilirsiniz

ne marifetler varmış sizde ayol:)
iğne oyası sabır işi :ayk:

Tepki
53
anladım kusuruma bakmayın link vermem ama 1000e ykaın örnek var hepsini yüklemem imkansız fırsat buldukca birkaç model eklerim sizin için

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar