Arkadasimin eşi..

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
esiniz her kizdiginda biseyleri kirip dagitiyosa,,,
ve benim kurallarima uyacaksin,uymassan kapi orda diyosa,,,
ve seninde hic bir maddi guvencen,ve ALLAHTAN baska kimsen yoksa,ustune bide cocuklarin varsa ne yaparsin,,,,

(az once arkadasim aradi,biliyodum esinin domuz oldugunu,ama bu sefer cok agliyodu,cok uzuldum,,,siz ne yaparsiniz bu durumda,,,

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
gideceği herhangi bir yer yok arkadaşınızın sanırım.. eşi de bundan cesaret alıyor.. çalışma gibi bir ihtimali var mı? diploması falan?

S

Saffarri

Misafir
kendimi bu halde dusunemiyorum bile:sim3: Allah korusun herkesi boyle durumdan, arkadasina da sabir versin.Durum siddete kadar variyorsa isin icinde aldatma varsa her ne olursa olsun ceker giderim.Devletten yardim isterim kimsem yoksa. Sadece etrafi dagitiyorsa yani bana ve cocuguma fiziksel bir zarar vermiyorsa biseyleri duzeltmeye calisirim herhalde. Altan alirim belki.Idare etmeye calisirim,aramizda hala bi sevginin olduguna inaniyorsam:sinifsinif: ama gercekten zor bi durum

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Evet devletten yardım isteyecek.Bu durumda beklemek ve alttan almak yalnızca günü kurtarır ama geleceği daha çok karartır.Arkadaşın cesur olsun ve eyleme geçsin.Huzursuz ev ilerde büyük sorunlara yol açar çocuklarınız küçükken sorunları halledin.:kahve:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
cocuklarimi alir kadin siginma evine giderdimorda is arardim ve kücükte olsa ev tutardim:dertli:
allah yardimcisi olsun cok zor bir durum

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok üzücü bi durum allah yardımcısı olsun böyle durumlarda insan çaresiz kalıyor ben olsam oturup önce bir konuşup böyle davranmasının çocukların psikolojileri açısından onlara ne kadar çok zarar verdiğini açık bir dille anlatmaya çalışırdım eyer sinirine hakim olamayıp böyle davranışlarda bulunuyorsa ozamanda bir doktora görünmesi için ikna etmek için çaba sarfederdim-hmm-hmm-hmm

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
cok sagolun arkadaslar,alakaniz icin,,,,,
kendisi benim 4 senelik arkadasim,yakin degil evlerimiz,arada 3 saatlik mesefe var,,,

bu 4 sene zarfinda 3 defa birbirimizin evine gidebildik,,,ama telden devamli gorusuruz,,,,

hic bir maddi guvencesi yok,aileside Turkiyede ve onlarda cok fakir,,,burda kimsesi yok,,,cocuklari daha kucuk,hatta yeni bebegi var,,,iki oglu var,,,diplomasida yok,,,simdi pin pisman okumadigi icin,ama son pismanlik fayda etmiyo iste,,,,
anlattigi kadari ile baba olarak cok iyi,,,evine bagli,,eksiklik gostermiyen,,ve aldatmadiginada eminim diyor arkadasim,,,ama adam acayip afresif bi tip,,,hemen parliyan biri,,,mesela gecenin ucunde fon makinesinin dugmesinden sebeb bile bagirip yikmis ortaligi,,,bu kadar ufak ,sebeblerden dolayi bile acayip sinirlenen ve ortaligi dagitan bi insan,,,ve sinirlendigindede agzinin ayarini bilmiyen biri,,,aslinda beni sevdiginide biliyorum diyo arkadasim,,,ama son bu lafi demesi(benim kurallarima uyacaksin,yoksa kapi orda )bu cok kirmis arkadasimi,,,,her kavgada ben cocuk mocuk dinlemem bosarim seni ve bunun gibi kendini bisey bilerek konusmalar,,,,arkadasim bunlara cok icerliyo(haklida bence)
ben kendisine sabirli ol,duzelince konusursun diyorum,fakat kendisiyle konusulmuyoki,adam dinlemeyi bilmiyo,onu elestiren bi laf dedinmi deliriyo adam ve basliyo bagirmaya,,,yani onun kara dedigine sen ak diyemiyosun,,,o kara ise karadir,,,her seyine eyvallah diceksin,,,ne biliyim,,tuhaf bi adam,,,belki bi saatten fazla konustuk,agladi zavallim,,,kimseyle paylasamiyom,burda kimsem yok,,,sana anlatinca biraz rahatliyom diyo,,,,canim)))
bende sizlerle paylasmak istedim,,,,sagolun tekrardan,,,ALLAH sabir versin,bu kadinlara,,,,

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
elbette ben boşanırdım ama çaresiz gidecek yeri parası mesleği olmayan birirnin cesaretli davranması çok zor
uzaktan giderim boşanırım demesi kolay valla benim eşim öyle olsa dr gitmesini isterdim
tabi gitmeyecek biriyse bir şekilde meyva suyuna filan eczaneden sorup aldığım sakinleştirici ilaç karıştırırdım
bakalım değişiklik olacakmı çünkü böyle yapanları duymuştum:kahve:tabiki en önmelisi iş bularak kendini garantiye almak

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
zor gerçekten allah sabır versin.eğer eşi bitkisel çaylar falan içen biriys yatıştırıcı bitkiler var onlardan falan içirsin.adamın mutlaka bilinçaltında birşey var onu böyle davranmaya iten diye düşünüyorum.belki çocuklukyan belki gençlikten kalma.ama mutlaka sorunlu belli.
ayrılma işine gelincede iş dayanamıyacağı duruma geldiği anda tmm boşa desin aç kalanmı var.bir şekilde çalışabilir sağlıklı olduktan sonra her kadın.
hiç korkmasın güvencem yok falan diye herşey olur zamanla.konuyu tam manasıyla bilmeden yani adam en çok neye ne zaman kızıyo dikket etmesi gereken şeyler ne bilmeden daha fazla yorum yazmıyayım allah yardımcısı olsun....

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
adamin kizmasi bagirmasi icin,gecerli bi sebebe ihtiyaci yok,,inanin kadin diken ustunde oturuyo,ama yinede adam bise bulur bagirir,,,,
bi gun guluyosam uc gun agliyorum diyo arkadasim,,,ben sana ne yaparsam yapayim sen bana guleceksin,,diyomus esi,,,
adam 1 yada 2 yaslarinda iken annesi trafik kazasinda olmus,,,annesini resimlerden taniyo,,,babasi desen birakmis onu babaannesine senelerce,,baba yurtdisinda ,cocuk Turkiyede kalmis senelerce,,,daha sonrada burda adam 2 sever evlenmis,ve onlarin yaninda buyumus adam,,,,bizde diyoruz acaba bu sebeblerden oturumu,bu agresifligi diye,,,,,ne biliyim zor isler bunlar,,,

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim sen yurtdisindasin yani sanirim arkadasinda.
yurtdisinda kadina helede yalniz cocuk büyüten kadina devletin yardimlari cok ben önce türkiyede sandim almanyadami bimiyorum ama burda yardim kuruluslari var oraya gitse cok yardimci olurlar

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
evet canim yurtdisindayiz,,,burda bosanan kadina baya destek olur devlet,,,fakat kadinin hep bi korkusu var,,,,cocuklarindan sebeb,bi ben olsam bugun ceker giderim diyo,,,cocuklari babaya cok duskun,,,hele kizi babam diyo baska bise demiyo,,,sonradan beni suclarsalar,bide bu uzuntuyu yasamak istemiyom diyo,,,suan yasantilari cok iyi,maddi yonden,,,ayrilinca cocuklarima bu yasantiyi sagliyamam,,,alismislar bolluga,,,,benim basima kakarlar sonra diyo,,,

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
ya tabiki olabilir .zamanında kızdığı sinirlendiği insanlara bağırıp çağıramamıştır çünkü ne anne var ne baba korkmuştur yalnız kalmaktan belki dayak yemekten bilemeyiz en büyük sebeb budur işte.şimdi hükmedeceği birini bulmuş bağırıyo zamanında atamadığı o öfkeyi dışarı vuruyor

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim pedegogla konusabilir cocuga nasil söylemesi konusunda yardimci olabilriler.
hafta sonlari okul tatillerinde babalarina gönderebilir sonucta bunlar cözülmücek sorunlar degil.
arkadasina söyle kendisi mutsuzsa cocuklarini nasil mutlu edicek:kahve:

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
evet,,oyle valla,,arkadasimda o kadar sessizki,agzi var dili yok hesabi,,,adam o kadar bagirii cagiri,agzini acip tek kelime etmez,,,,adam yikar o toplar,,,ama yinede kiymeti yok iste,,,

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
buyuk oglu 10 oldu yeni,,,,

bide 7 yada 8 aylik bi oglu daha var,,,,,,,,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar