Arkadaş Çevresiyle sorun yaşayanlar!!!

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Arkadaş, iş arkadaşı, tanıdık, komşusuyla ilgili sorun yaşayanlar paylaşımlarımızı burada yapabilir ve birbirimize destek olabiliriz....

erciyes

Aktif Üye
Tepki
132
Arkadaşlarımla Ilişkilerim Azaldı çünkü Sürekli Doluyum Yani çogu Zamanım Iş Yerinde Geçiyor Herkeslede Arkadaş Olamıyorum Kocamın Onayında Geçmesi Gerekiyor UYGUNDUR DERSE ARKADAŞIM OLUYOR UYMAZSA OLMUYOR

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benimde görüştüğüm bi kaç arkadaşım var sadece onlarla da ayda bir filan görüşebiliyoruz ancak herkes çalışıyo iş güç.....

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Evlendikten sonra malesef bazi arkadaslarla görüsme kesildi. :acep:

Tepki
66
aglayan_yesil_goz.jpg

en yakın arkadaş olarak bıldığım kişiyi çok önceleri sözlümle yakalamıştım buluşmuşlardı tam öperken gördüm çektim resimlerini gittim yanlarına hemen çeki düzen verdiler beni görünce o zamnlar ne yapacagımı bılmıyordum... gittim çıkattırmıştım resmı sözlme gsterdım ne diyecegini şaşırmıştı resmı yırtıp atmıştı gözünden yaş dökülmüştü o kadar kelime söylemesine rağman hiç birini duymamıştım neden affettım blmıyorum belkı de çok sevdığımden kaybetmek istemediğimden... o resim hala duruyo bende o kızda kaçtı buralardan bakamadı yuzume nasıl oldu da tek kelıme bile duymadan sineye çektim aklım almıyor hala şimdi ise o beni kaybetmekten korkuyor ... artık o gunden sonra kımseye dostum demıyorum inanmıyorum dosluklara

£ğ£я H@L@ S£N! S£W!YQRS@M B!LK! Q B£N D£Ğ!L!M,S@D£C£ @ŞKIN@ SÖZ G£Ç!я£M£D!Ğ!M K@LB!MD!я..
:mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil:

nergiz85

Aktif Üye
Tepki
195
aglayan_yesil_goz.jpg

en yakın arkadaş olarak bıldığım kişiyi çok önceleri sözlümle yakalamıştım buluşmuşlardı tam öperken gördüm çektim resimlerini gittim yanlarına hemen çeki düzen verdiler beni görünce o zamnlar ne yapacagımı bılmıyordum... gittim çıkattırmıştım resmı sözlme gsterdım ne diyecegini şaşırmıştı resmı yırtıp atmıştı gözünden yaş dökülmüştü o kadar kelime söylemesine rağman hiç birini duymamıştım neden affettım blmıyorum belkı de çok sevdığımden kaybetmek istemediğimden... o resim hala duruyo bende o kızda kaçtı buralardan bakamadı yuzume nasıl oldu da tek kelıme bile duymadan sineye çektim aklım almıyor hala şimdi ise o beni kaybetmekten korkuyor ... artık o gunden sonra kımseye dostum demıyorum inanmıyorum dosluklara

£ğ£я H@L@ S£N! S£W!YQRS@M B!LK! Q B£N D£Ğ!L!M,S@D£C£ @ŞKIN@ SÖZ G£Ç!я£M£D!Ğ!M K@LB!MD!я..
:mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil: :mendil:

zor bir durum ben olsam affedemezdim

Tepki
66
bende bilmiyorum nasıl affettim ama o an hiç bir şeyi düşünmedim ... şimdi o da çok pişman yaptığından ...:dertli:

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
affetse bile insan kalbin kırıldı bir kere tamir edilmesi immkansız gibi.:acep:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
arkadaşlarla hep ayrı düştük ararlarsa,ararsam telde görüşüyoruz :( çok özledim arkadaşlarla gezmeyi hiç arkadaşım yok yanımda:uzgun:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
bütün arkadaslarım benden uzaklastı evlenince bide onlar almanyada ben türkiyede şimdi ise üst komsularımla cook iyi anlasıyorum herseyi beraber yaparız ve eşimle yaparım

ama bu sitede arkadas edindim en cokda elifiiiimmmmi cok seviyorum

MİNNOŞ

Yeni Üye
Tepki
8
Çokgüzel bir konuya değinmişsiniz, bulunduğum ortam ve bulunduğum çevre içerisinde etraftakilerin iş arkadaşlarına bakış açılarını gördükten sonra bende ister istemez etkisi altında kalarak Menfaat içeriği görüyorum. Çok ince ruhluyum yada bakış açımı veya kendimi değiştirmem gerekiyor. dostluk ve arkadaşlık çok güzel biraz alınganım, Bu alınganlığımı biraz aşar, ve Hayatla biraz dalga geçmeyi öğrenirsem DOSTLUK ve ARKADAŞLIK lar daha güzel olacaktır.. Niye böyle düşünüyorum bende bilmiyorum. çocukluk arkadaşım var SEBA onu seviyorum.

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Benim de bikaç güne kadar da konuştuğum görüştüğüm ve çokk sevip saydığım bi kız arkadaşım vardı.bi gün aradım cevap vermedi mesaj çektim cevap vermedi ve 3 gündür nedenini bilmediğim bi küslük var aramızda.ben de şunu anladım ki şu hayatta kimi çok seviyosan.kime çok destek oluyosan,herzaman kimin yanında oluyosan o senin değerini bilmiyor ve aynı değeri de görmüyosun...

Tepki
23
Arkadaş çevrem yeterli derecede.Çok samimi olduğum bir arkadaşım var kardeşten öte diyebilirim.Biraz geniş olup herşyeden anlam çıkarmayınca ilişkiler gidiyor fazla irdeleyince bozuluyor.Herkesi olduğu gibi kabul ediyorum aykırı durumda olanlarla mesafeli olunca sorun kalmıyor.Bende çok zedelendim,kırıldım,aldatıldım ama hepsi tecrübe oldu.Bakış açım ve davranışlarım farklılaştı insanları her acıdan sonra daha iyi tanıyabilme yeteneği kazandım.Şu an sıkıntım yok ama fazla insan değil az kişiyle hayat daha güzel.Hergün doluyum fazlasınada zamanım yok ne yazık ki...

pamuksheker

Yeni Üye
Tepki
5
İyilik yaptığım,iyi kötü demeden her zamanında istendiğimi anladığım ya da gel denildiğinde koştuğum kim varsa bana kötülük yaptı.Bende avatarımdaki söze bakarsanız aynen öyle dedim içim yandı ama neticede ders çıkararak ömrümü onlarla geçirmediğime sevindim.Hiç kavga etmeden içlerini anlar anlamaz çektim kendimi soran olursa eğer açmadım neden belirtmedim çünkü yalancılarla oturup kalkmak bana göre değil ben yüreğiyle gelene yüreğimi veririm.

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Tek bir dostum bile yok koskaca İzmirdeyim basım sıkıssa canım acısa derdim olsa anlatacağım tek bir dostum yok telefon rehberim bile toplasanız 15 kişiden ibaret bu bana öyle çok koyuyor ki bazen çok isterdim sıkı bir dostum olsun derdimi paylaşabileceğim onun omzunda ağlayabileceğim ama yok.Sevgilin var diyorlar var ama bir dostun yerini tutmaz ki dost başka eş baska..Dostluk ayrıdır candır..
Keske sımsıkı sarılabileceğim bir dostluk kurabilsem inanın hayatta elimden kaçırmam.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Arkadaş çevrem hep gitmiş buralardan.Ben dödüğümde burada kalan bir iki tanesiyle görüşmek istedim ama aradan geçen zaman bizleri de değiştirmiş.Neredeyse ortak noktamız kalmamış.Bir süre sonra onlarla da görüşmeyı yok denecek kadar azalttım.
Komşudan yana zaten şansın rengi hep mor.
Taşınalı bir yıl oldu geçtim komşuluk gelip gitmelerini bir selamları bile yok.
Dostluk kelimesini anlamıyla yaşayabildiğim tek bir ''can'ım'' var onunla da mesafeler var aramızda...
Türkiye'den gitmeden önce çok geniş çevrem vardı ama artık kendi kendime yetiyorum.Zaten tecrubeler de insanlara da güveni yıprattı...

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Dest-i arkadaşlığınıza talibim hanımefendiler...:)

Bütün bu yazılanları okuduktan sonra, uzun zamandır göremediğim eski dostumu aradım. biraz uğrayıp laflamak niyetindeydim. Ama aramakta geç kalmışım, evde değilim, niye daha önce haber vermedin dedi.. canım benim.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Benim de bikaç güne kadar da konuştuğum görüştüğüm ve çokk sevip saydığım bi kız arkadaşım vardı.bi gün aradım cevap vermedi mesaj çektim cevap vermedi ve 3 gündür nedenini bilmediğim bi küslük var aramızda.ben de şunu anladım ki şu hayatta kimi çok seviyosan.kime çok destek oluyosan,herzaman kimin yanında oluyosan o senin değerini bilmiyor ve aynı değeri de görmüyosun...

supiş, aranız düzeldi mi canım, o zamandan beri...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar