Arina'nın Parfüm Dükkanına Hoşgeldiniz

P

pure life

Misafir
ayyy canım burası tam benlk bi sayfaymş.tam bi parfüm delisiyim ben:)
acaba versace ye benzyen kokular bilyrsan önereblr msn??versace yada ona benzeyen bişyler almak istyrm çnkü

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben parfum meraklisiyim,ama inanirmisin ,bugune kadar bitane parfum almadim kendime,ne kadar varsa hepsini esim almistir,,,,,,-kop

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
evet canım. bende değişik bir koku arıyorum bakalım aldığım zaman paylaşırım:) kolay kolay beğenmem öyle her parfümü ama ağır kokular daha kalıcı oluyor. çiçek kokuları pek kalıcı olmuyor bence. onun için ağır ama bir o kadarda etkileyici bir parfüm arıyorum:)

Bazı çiçek kokuları evet dediğin gibi kalıcı olmuyor; ama örneğin Versace, Guerlain Idylle, Armani Idole, Lancome Miracle, Ralph Lauren Blue... Bunlar çiçek kokusu barındırmasına rağmen, çokta kalıcı tavsiye ederim. :eek:

ayyy canım burası tam benlk bi sayfaymş.tam bi parfüm delisiyim ben:)
acaba versace ye benzyen kokular bilyrsan önereblr msn??versace yada ona benzeyen bişyler almak istyrm çnkü

Versace, Guerlain Idylle, Armani Idole, Lancome Miracle, Ralph Lauren Blue...

Ralph Lauren Yasemin kokusudur ve gayette kalıcıdır.
Lancome Miracle, harika bir kokudur. Herkes sorar ne olduğunu:) Hatta Miracle Forever tavsiye ederim sana. Hariakdır.
Guerlain Idylle ve Armani Idole bunlara söyleyecek tek kötü bir sözüm yok. Harika kokular.:kokos:

ben parfum meraklisiyim,ama inanirmisin ,bugune kadar bitane parfum almadim kendime,ne kadar varsa hepsini esim almistir,,,,,,-kop

Ben sadece 2 tane aldım bugüne kadar :kptmya: Jean Paul Gaultier ve Clinique Happy Heart... Diğerlerini kardeşim, babam ve eşim:D

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bende bunu kullaniyorum, her parfümü kullanamiyorum bas agrisi yapiyor bende ama bu cok güzel uzun zamandir bunu kullaniyorum. -hmm

coolwater-davidoff-edt.jpg

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Bazı çiçek kokuları evet dediğin gibi kalıcı olmuyor; ama örneğin Versace, Guerlain Idylle, Armani Idole, Lancome Miracle, Ralph Lauren Blue... Bunlar çiçek kokusu barındırmasına rağmen, çokta kalıcı tavsiye ederim. :eek:
miracle kalıcı evet canım:) lisede kullandığım zaman banada herkes soruyodu. sonra baktım almaya başladılar:kokos: sana bir kokuda ben tavsiye edicem yeni öğrendim. angeldan alien. bir arkadaşım kullanıyor ve nereye gitse soruyolar.bakalım beğenicekmisin:)

Ekli dosyalar

• alien.jpg
    alien.jpg
    3,4 KB · Görüntüleme: 60

deniz!!!

Yeni Üye
Tepki
2
ya benim belirli bi kokum yok ama şöle kalıcı ve hoş bi koku istiyorum sizce hangisini kullanmalıyım acil cevap istiyorum :iyyyy: -kop :kahve:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Nasıl kokulardan hoşlanırsın? Sonuçta şuana kadar kullandığım parfümlerin hepsi kalıcı ve güzel:kokos:

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Arinacım dün arkadaşımda kokladım çok hoşuma gitti ya biliyomusun bu kokuyu? bilmiyosan bir bak derim:kokos:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Geçen gün Sevil'e gittim. Unuttum bu parfüme bakmaya. Bu haftasonu bakacağım canım:kokos:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İşte ona bakmayı unuttum:D Bu hafta hepsine bakacağım canım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ariş-kizgin
Evdeyim diye artık bu bölüme uğramıyorum bile.
Artık öyle bir paspalımki,bırak parfüm sıkmayı kolonya bile dökmüyorum kendime:lululu:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
chanel change.. güzel koku ama sanırım herkes bu kokuyu kullanıyor :kokos: çok duyuyorum çevrede..

kızkardeşimin de Armani Sensi krizi tuttu ama bulamıyor Türkiyede.. gerçi ben TR'den parfüm alınması taraftarı değilim.. 30-40$ a alınabilecek parfümlere 200-300tl bayılmak doğru gelmiyor bana..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar