Arina'nın Kamerasından

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim ne güzel gezmissin süper bende en cok tunusu merak ediyordum ve vatikani sayende görmüs kadar oldum:panter:
bir dahaki tatilimizde esimle yeni zellandaya gitmek istiyoruz insallah gerceklesir

H

Hera

Misafir
Çok farklı yerler Arina 2008 demi evlendin :huhuu: sağol paylaşım için Yalnız Alaçatı çeşmeyi Ben Kendi çektiğim ve içinde benimde olduğum Resimleri paylaşayım Sadece sörf ve denizden ibaret değil Mimari yapısı alaçatının restorantları başka hiçbiryerde yok gururla söylerim Paylaşım Kızlar daha Net bir bilgiye sahip olursunuz Görsel açıdan :cee 6 Ağustosta bizde Eşimle İtal yaya Gidiyoruz Evlilik Yıldönümü hediyesi eşimin orada kutlayacağız bende çeker çeker dönünce burada sizlerle paylaşırım Allahın izni ile

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
fransada halamın kızı oturuyor.Bu resimleri gördükten sonra sanırım en kısa zamanda yanına gidicem :hihi:

çok güzel resimler arakadaşım ellerine sağlık.sayende gezmiş görmüş gibi olduk :sila:

Buarada bende 2008 yılında evlendim :eek:ys:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
çok güzel resimler,saol arinacım paylaştığın içinben de ençok tunus ve italya yı merak ediyorum :acep:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar