Arina'dan Fıkralar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İtalyada "uzun evliliğin sırrı" konulu seminerde konuşan 50 yıllık evli Guiseppe diyor ki:

- Eşime hep iyi davrandım, memnun ettim, en önemlisi 25. yıldönümümüzde onu Amerikaya götürdüm.

Sormuşlar:

- Peki 50. yıldönümünde eşin için ne yapacaksın?

- Gidip onu geri getireceğim..

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
3 kadına araba çarpar ve ölürler. Tam cennete gireceklerken Cebrail gelir ve der ki;
— İçerisi ördek ...dolu; sakın ördeklere basmayın cezalandırılırsınız.
— Tamam. diyerek içeri girerler.
İçerisi gerçekten ördek doludur. Ama o kadar çoklardır ki üzerine basmamak mümkün değildir.Nitekim biri basar üzerine ördeğin. Hemen Cebrail görünür ve yanında da çirkin bir erkek getirir, kadının koluna kelepçeler.
— Bundan sonra bu adamla yaşayacaksın! denir.
Diğerleri;
— Yandık hiç çekilmez bu herif! Bari dikkat edelim. derler.
Ama bir kaç gün sonra diğeri de basar bir ördeğin üzerine.Onun da koluna çirkin bir erkek kelepçeler Cebrail.
3.cüsü;
— Yooo! Ben kesinlikle basmamalıyım!
O kadar dikkat eder ki, hiç bir ördeği çiğnemez.
Bir yıl sonra Cebrail elinde yakışıklı bir erkekle görünür. Kadının koluna kelepçeler adamı.
Kadın adama döner;
— Yaşasın! Ördeğe basmadım diye seni bana ödül olarak yolladılar!!
Adam döner kadına ve:
— Salak kadın, ördeğe ben bastım!

:D:D:D

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sabah anne, oğlunun odasına girdi ve onu uyandırdı. "Haydi oğlum, uyan artık. Okula geç kalacaksın..." Oğlu, yarı açık gözlerle annesine baktı ve uykulu bir sesle "fakat anne, bugün okula gitmek istemiyorum" dedi. Anne, oğlunun isteğine karşı çıktı: "Okula neden gitmek istemiyormuşsun bakayım?" dedi. "İki ciddi neden söyle bana..." Oğlu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanıtladı: "Okuldaki tüm öğretmenler benden nefret ediyorlar, biiir... Tüm öğrenciler de nefret ediyorlar, ikiii... Bu iki ciddi nedenim yeter mi, anne?" Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı; "bunlar okula gitmemen için neden olamaz" dedi. "Şimdi hemen kal ve çabuk hazırlan..." Bu kez oğlu iki ciddi neden göstermesini istedi annesinden: "Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?" dedi. Sabrı tükenme noktasına gelen anne, oğlunun üstündeki yorganı hızla çekti ve oğlunun istediği iki ciddi nedeni ondan sonra açıkladı: "Birinci ciddi neden, 52 yaşında koskoca bir adamsın..." dedi şöyle devam etti: "İkinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün, oğlum..."

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kadın da hemen üstüne alınmış:) Yazık:kptmya:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Üç adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış. Birincisi demişki, "Karıma öyle bir hediye aldımki. 6 saniyede 0 dan 100 e çıkıyor." Diğer ikisi anlamamışlar."Ne aldın?"diye sormuşlar. "Beyaz bir Porsche aldım.Çok mutlu oldu. "diye cevap vermiş. İkinci adam demişki,"Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0 dan 100 e çıkan birşey almıştım."Hemen anlamışlar tabi ki;"Heey yoksa Ferrarimi aldın?"Adam gülümsemiş ;"Evet kıpkırmızı bir Ferrari aldım.Gerçektende ona çok yakıştı." demiş. Bu sefer üçüncü adama sormuşlar :" peki sen ne aldın karına?" Adam demiş ki :"Ben karıma öyle birşey aldım ki,sadece 2 saniyede 0 dan 100 e çıkıyor." Adamlar şaşırmışlar :"Atıyorsun!" demişler. "öyle bir araba olmazki!"Adam cevap vermiş: araba aldığımı kim söyledi, bir terazi aldım.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İki haftalık evli bir çift…Adam bir akşam yalnız başına çıkıp arkadaşları ile eğlenmek ister.

karısına der ki;

-Canım, ben çıkıyorum…Karısı sorar,
-Nereye gidiyorsun hayatım?

-Kahveye gidiyorum arkadaşlarla bir şeyler içeceğiz…
Kadın, aman da aman benim kocacığım çay mı istiyormuş? diye hemen mutfağa koşar ve istediği çayı kocasının önüne koyar…

Adam bunun üzerine;
-Benim düşünceli karıcığım…çok teşekkür ederim ama kahvede…biliyorsun ince belli bardakta.

Adam daha lafını bitiremeden kadın hemen mutfağa koşar ve ince belli bardaktaki yeni çayı hazırlayıp koşa koşa adama getirir…

-Aman da aman benim kocacığım çayını ince belli bardakta mı içmek istiyormuş…al bakalım.

Adam artık dudaklarını ısırmaya başlar ve son bir güçle kadına der ki:

-Ama benim güzel karım, kahvede biliyorsun hani arkadaş arkadaşa ortamda…yav erkek erkeğe bir muhabbet vardır bilirsin hani biz kendi aramızda biraz “rahat” konuşuruz…

Aman da aman benim bitanecik kocam erkek erkeğe muhabbet etmek mi istiyormuş diye gülümser kadın ve;

-Bana bak oğlum. git şu mutfağa ve çayını doldurup zıkkımlan,hiçbir yere gitmiyorsun…anladın mı koçum

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Adam yeni aldığı porche'sini şehirler arası yolda deniyordu.
Bu sırada yanından bir vosvos geçti.
Vosvosun şöförü: Sen vosvosu biliyonmu vosvosu demiş ve hızla yanından geçmiş. Adam sinirlenmiş sollamış onu ve sonra adam yine geçmiş ve yine sen vosvosu biliyonmu vosvosu demiş.

Adam çok kızmış sollamış yine onu,
sonra adam yine hızla geçmiş onu geçerkende kafasını camdan uzatıp, sen vosvosu biliyomusun vosvosu demiş ve geçmiş gitmiş ..
Porche'si olan adam bi zaman sonra o adamın vosvosunu bi ağacın tepesinde bulmuş,
yerde yatan adama da:Sende hiç akıl yokmu ? porcheyle vosvos yarışırmı demiş?
Adamda : Ben yarışmıyordum ki sadece vosvosun freni nerede diye soracaktım demiş :gul:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet, kibarca kilosunu söylemiş:D:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar