Aref Ghafouri ekranlara dönüyor

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
aref-sihir_640.jpg

İllüzyonist Aref Ghafouri, kendi programını yapmak üzere hazırlıklara başladı.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Yetenek Sizsiniz' programında geçtiğimiz sezon yarışan Aref Ghafouri, kendi programını yapmak üzere hazırlıklara başladı.

Programda yaptığı illüzyon şovlarıyla dikkat çeken Aref, Ekim ayından itibaren Show TV'de program yapacak. Programın yapımcılığını ise Acun Ilıcalı üstleniyor.

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ben yaptigi sovlari cok begenmistim, denk gelirse izlerim.

çok ilginç gelmişti banada.bende denk gelirse mutlaka izlerim

Sefa Doğanay kızlar adı :)

Ya bu çocuğu izlerken hem şaşırıyorum hemde sıkılıyorum. -rgulu

hehh... hey aklınla bin yaşa Arinacım.İsmi Sefa Doğanaydı :hihi:

Ben o ucak bileti mi neydi bir gösterisi vardiya ona cok sasirmistim. -alkis

aynen canım.kal gelmişti öyle bakakalmıştım.Hilesi mutlaka vardır diye düşünmüştük eşimle ama birtürlü nasıl olabileceğini anlayamamıştık.

o masa olayında kadından şüphelenmişti medya zaten ama dediğin gibi seyahat kısmını nasıl yapmıştı.Birde kader yazılı şeyi bilmişti önceden :sila:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
tobecim aynenn öyle millet artık gerçek dünyaya dönüverdi bundan sonra yaraların sarılması biraz zor şehit haberleri geldikce doğal felaketler oldukça hayattan zevk alamayacağız artık bunlara kimse inanmaz

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Yahu adam sonuçta illüzyonist... Tabi ki yaptığı şeylerin bi açıklaması olucak bunu herkes biliyo zaten... Açık felan aramalarına gerek yok yani bu da bir meslek. Bende böyle şeyleri çok saçma buluyorum ya :) Bi gösterisi oluyo aaa biz açığını bulduk nası olduğunu bulduk.. Eee ? Ne yani napalım ? İzlemeyelim mi :D Adam şaşırttı mı evet daha ne :) O da insan bu kadar abartılıcak bişey yok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar