Araplar Polat ve Kuzey’e Benzemek İçin Estetik Yaptırıyorlar

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
100520121032086899426_2.jpg

Türk dizilerine hayranlık duyan Arap erkekleri Necati Şaşmaz ve Kıvanç Tatlıtuğ'a benzemek için bıçak altına yatıyorlar.

Estetik ve Plastik Cerrahi Operatör Doktoru İbrahim Oskui, yurt dışında yayınlanan Türk dizileri ve sinema filmlerinin tanıtıma çok büyük etkisi olduğunu söylüyor. Oskui'ye göre dizi ve filmlerin son yıllarda artış gösteren Arap turist sayısındaki rolü çok büyük. Üstelik gelenlerin ciddi bir kısmıTürkiye'de ucuz ve sağlıklı buldukları estetik operasyonlar talep ediyor.

Sağlık turizminde son trend ise izledikleri Türk dizilerinden etkilenip, oyunculara benzemek isteyen Arap erkekleri... Oskui, "Ortadoğu'da eşler Türkiye'deki bay bayan oyunculara hayranlık duydukları için aralarından kıskançlık kavgaları çıkıyor. Onlar da hayran oldukları oyunculara benzeyerek eşlerine daha iyi görünüyorlür. Kavgaları da estetikle çözüyorlar. Ülkemizde son 4-5 yıl içerisinde yapılan ciddi sağlık yatırımları ve tanıtım ve çalışmalar sonucunda sağlık turizmi giderek gelişiyor" diye konuştu.

Deneyimli doktor artık sağlık turizminde trendin değiştiğini belirtirken şunları söyledi: Arap ülkelerinde bu akımlar olmaya başladı. Fakat İran, Azerbaycan ve yakın komşu ülkelerden de bu dizilerin Türkçe yayınlarından sonra bizim sanatçılarımıza benzemek isteyen birçok müracaat edenler oldu. Sokakta gördüğümüz turist sayısındaki renkli artış aynen zaman içerisinde sağlık turizmine yansıyacaktır.

BÜYÜK ARTIŞ VAR

Bana gelen hastalar genellikle Avrupa'nın hemen hemen bütün ülkeleri İran, Azerbaycan, Irak, Türk Cumhuriyetleri, Bulgaristan ve Arap ülkelerinden. Fakat İran, Azerbaycan ve Arap ülkelerinden gelenler giderek artıyor. Bugüne kadar Arap erkek hastalarına genellikle liposuction ve burun gibi ameliyatlar yaptım, fakat son zamanlarda kadınların yanı sıra Arap gençleri deKıvanç Tatlıtuğ, Necati Şaşmaz gibi bizim erkek sanatçılarına benzemek gibi isteklerle başvuruları başladı.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
eee hatunlar begenmiyo yoksa napsin adamlar :kptmya:
burda asiri derece kenan imirzalioglu tarkan necati sasmaz ve kivanc tatlitug hayranligi var
kizlar da da tuba buyukustun beren saat onlarda bunlara benzemek icin estetik yaptiriyolar
aslinda ne gerek var Rabbim ne guzel yaratmis onlara benzetmek isteseydi benzetirdi zaten Rabbim ben bu ozentiyi anlamiyorum :bayil:

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
eee hatunlar begenmiyo yoksa napsin adamlar :kptmya:
burda asiri derece kenan imirzalioglu tarkan necati sasmaz ve kivanc tatlitug hayranligi var
kizlar da da tuba buyukustun beren saat onlarda bunlara benzemek icin estetik yaptiriyolar
aslinda ne gerek var Rabbim ne guzel yaratmis onlara benzetmek isteseydi benzetirdi zaten Rabbim ben bu ozentiyi anlamiyorum :bayil:

Herkez kendiyle barışık olmalı bencede.Herkezin bir kusuru mutlaka vardır.O hayran olunan kişilerinde kusurları vardır kendilerine batan.Bende anlamıyorum bu özentiyi.Allah herkezi değişik özene bözene yaratmış.Daha ne :acep:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
sekerparem noktayi koydun zaten unlu olanlar kusursuzmus gibi bi ozenti vs onemli olan bakimli ve temiz olmak bana gore bunlar onlara benzemeye calisacagina temizlige onem versinler azcik :hihh:

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
Allah Allah:sokzaten arap ırk olarak hoş erkekleri..:eek:ys:ne gerek var hadi necati şaşmaz olabilir iyide kıvanç Tatlıtuğa nasıl benzeyecekler sarışın varmı aralarında acaba :sok:dance10:ten rengimi açtırıyorlar ki tuhaf çok tuhaf:dance10::cokkomik::cokkomik:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
beyaz tenli olanlar da var kuzum burda hepsi esmer degil sarisin gormedim ama beyaz tenli de cok yani

emosum arap erkeklerini begeniyon demek bulim mi kiz bi tane sana :kptmya: biriniz arapca biriniz turkce anlasir gidersiniz:evet:

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
:cokkomik:eveeeet:dance10:Allah iyiliğini versin senin...eeee gönüller bir olsun değilmi aslıcım gönüller:cokkomik: dilin ne önemi var :cokkomik:nasılda yakaladı zaafımı güldüm çok güldüm...:cokkomik:

dipnot;birtek bu beğeniyi Kıvan Tatlıtuğ zorluyor Allah sahibine bağışlasın ...Mevlam yaratmış:cokkomik:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
İki dakikada emoşa arap erkeği bulmuşun valla Aslım helal sana :hihi:

huyum kurusun sekerparem copcatanlik isleri gelir elimden :D kac tane arkadasimin basini baglamisligim var uluslararasi acilmamistim hic bu ilk olcak :kptmya:
takılıyoruz parem :dance10:latife ama maşallahı var Aslının kaçmıyor Vallah bişey:cokkomik:
ah kuzum benden kacmaz bulcam sana bir arap helal sut emmisinden 4 te gozu olmayanindan :kptmya:
:D Aslı bana bulsana bi çakma kuzey ordan araplardan :kptmya:

yavrum burda bulsam sana o arabi da soka ugratirsin sen o 4lemek isteyene kadar sen 8lersin :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar