Arap kızı kremi

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
arkadaşlar aranızda arap kızı kremi kullanan varmı?ben yeni kullanmaya başladım.yüzdeki pürüzler lekeler siyah noktalar için.allah a şükür öyle bi problemim yok ama ben sadece cildimi biraz daha beyazlaştırmak istiyorum bunun için kullanıyorum.faydasınıda görmeye başladım.cildimi çok güzel yaptı hoş bi pembelik verdi..eğer kullandıysanız yorumlarınızı bekliyorum.sevgiler...

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
hic duymadim bile... ilk defa senden duydum arap kremini :)
umarim istedigin sonucu verir ...
by

OP
nerissa

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
bende internette gördüm araştırdım biraz daha sonra kullanmaya karar verdim.aktarlarda satılıyor.2 ytl yada 3 ytl falan.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Hayatımda ilk kez duyuyorum..
Ama dediğin etkiler oluyorsa iyi ki duymuşum .
Nereden bulabiliriz acaba.
Bir de biz denesek.

G

guzelcem

Misafir
www.ziyafetaktar.com dan da bulabilirsiniz. çok iyi bir kremdir. bunu duymuşdum, birde kayısı ve kabak çekirdeği yağınıda kullanın farkı göreceksiniz arkadaşlar. kendim kullanıyorum goolden da bakın faydalarını okursunuz.

OP
nerissa

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
www.ziyafetaktar.com dan da bulabilirsiniz. çok iyi bir kremdir. bunu duymuşdum, birde kayısı ve kabak çekirdeği yağınıda kullanın farkı göreceksiniz arkadaşlar. kendim kullanıyorum goolden da bakın faydalarını okursunuz.

canım kayısı yagını bende kullandım hem ciltte hemde saçta.saçıma kullanırkende bolca döküp bi güzel tarıyosun masaj yapıyosun ve daha sonra
30 dk. bekletip iyice duruluyosun.benim saçıma çok iyi gelmişti yumuşacık yapmıstı

G

guzelcem

Misafir
nerissa bacım ben genellikle saf zeytinyağı kullanırım saçlarıma hatda şunu söyleyeyim cildimede kullanırım ara sıra cildimi gören bana hayret eder, bol bol su içerim cildimizi temiz tutarsak bakın cilt pırıl pırıl olur. asla kozmetik krem kullanmıyorum, bir ara avon kullanmışdım cildimi kaybediyordum. asla evime bile sokmuyorum. çok teşekkürler.

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
slm arkadaşlar benımde cildimde iki yıldan beri lekeler oluştu arkadaşın dedıyı gıbı avon kullandım cıldım mafoldu şimdide lekeleri nasıl kaybederım varsa benım gıbı cildi lekelı bana yassın sürmedım ilaç kalmadı hele de yazın dişarı çıkınca acaip lekeler belli oluyo arkadaşlar cvp beklıom sizden

Rüya

Daimi Üye
Tepki
1.128
ben duydum bi komşumuz önerdi çokta memnun kalmış bende kullanmayı düşünüyorum...

OP
nerissa

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
daha temız lekesız aydınlık puruzsuz bır cılt ıcın....

OP
nerissa

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
bu cıldı bembeyaz olu gıbı yapmıyor
bebek gıbı dogal puruzsuz yapıyor ayrıca hos bı pembelık verıyor

mrysncr

Daimi Üye
Tepki
387
arada içtiğiniz maden suyunuda ilk açtığınızda biraz cildinize sürerseniz parlaklık veriyor ve güzelleştiriyor arkadaşalar. Sadece bir tavsiye ;)

melis

Yeni Üye
Tepki
4
bende maden suyunu kullandim her aksam uyguluyordum, cunku gunduz havanin kirliligi yuz gozeneklerimizi tikiyor ve hava almasini onluyor, maden suyu ise gozeneklerini temizleyip aciyor, zaten goreceginiz gibi yuzunuzude yakiyor ilk kullandiginiz zaman

OP
nerissa

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
maden suyu ıle bende suratımı ve ellerımı yıkıyorum cok guzel oluyor

pelin

Yeni Üye
Tepki
0
evet maden suyunu kullanmak lazım,arap kızı kremini de bir arkadaşıma tavsiye ettim,daha yeni başladı kullanmaya,bakalım faydası olacakmı çok merak ediyorum,onunda yüzünde kahverengi lekeler var,uzunca bir zaman kozmetik ürünleri kullandı ama sonuçta hiçbirşey olmadı,bakalım arap kızı kremi fayda edecekmi?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar