Aramıza Yeni Katılan Arkadaşlara Hoş Geldiniz Diyoruz

ecren

Yeni Üye
Tepki
1
Hoşbuldum .. sizlerle olmak güzel. ben 25 yaşındayım evli ve 1 çoçuk Annesiyim örgüde acemiyim ve öğrenmek istiyorum .. çalışmıyorum .. :utan:

belinaozer

Yeni Üye
Tepki
1
Herkese merhaba :) ismim belina, foruma yeni katıldım :) daha doğrusu bu forumu yeni keşfettim :) buradaki bayanlarla paylaşmak istediğim ilişkiler hakkında bir sorum var. güzel sohbetlerde görüşürüz inşallah

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
Aramıza hoşgeldin belina :hhhhhh: umarım uzun yıllar bizlerle olursun :)

ÖzeBilge

Yeni Üye
Tepki
3
Herkese merhaba...Bu siteyi keşfettiğim için mutluyum :) İsminin Hanımefendi olarak seçilmiş olması da çok hoşuma gitti.Yeni üye olduğum için bütün konu ve paylaşımları inceleme imkanım olmadı elbette.Ama genel olarak bakıldığında bile çeşitliliği,bilgi alışverişi,şirin sembolleri ve tasarımı olarak çok güzel bir paylaşım alanı olduğu anlaşılıyor.Emeği geçen herkesin ellerine sağlık

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
Herkese merhaba...Bu siteyi keşfettiğim için mutluyum :) İsminin Hanımefendi olarak seçilmiş olması da çok hoşuma gitti.Yeni üye olduğum için bütün konu ve paylaşımları inceleme imkanım olmadı elbette.Ama genel olarak bakıldığında bile çeşitliliği,bilgi alışverişi,şirin sembolleri ve tasarımı olarak çok güzel bir paylaşım alanı olduğu anlaşılıyor.Emeği geçen herkesin ellerine sağlık
Hoş geldin ÖzeBilge
İlk üyeliğimde ismi benimde çok hoşuma gitmişti. Tabi bayanlara özel oluşu da güzeldi :cay: Umarım sende kalıcı üyelerimizden olursun. Sitede sormak istediğin yada arayıp bulamadığın bir şey olursa sor bize hiç çekinme olur mu? Bir süredir durgunuz ama ben her gün gelip dolanıyorum sitede yardımcı olurum :sirin:

ÖzeBilge

Yeni Üye
Tepki
3
Hoş geldin ÖzeBilge
İlk üyeliğimde ismi benimde çok hoşuma gitmişti. Tabi bayanlara özel oluşu da güzeldi :cay: Umarım sende kalıcı üyelerimizden olursun. Sitede sormak istediğin yada arayıp bulamadığın bir şey olursa sor bize hiç çekinme olur mu? Bir süredir durgunuz ama ben her gün gelip dolanıyorum sitede yardımcı olurum :sirin:

:sevindirikasli: Çok teşekkür ederim.Biz bayanlara yönelik paylaşımlar,konu çeşitliliği açısından gayet güzel bence.İfadeler,semboller çok şirin hangisini denesem diye karar veremiyorum.Ayrıca sizin de çok güzel resim ve yazı paylaşımlarınız olmuş bakabildiğim kadarıyla;acemiyim daha tabi vaktim oldukça alışırım artık :D

tubaicennet

Yeni Üye
Tepki
1
Dostluğa,samimiyete,güzel paylaşımların olduğu HANIMEFENDİ sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar...

Bu güller sadece sizler için size özel...

b-415743-isimsiz.gif

ysfe4b37qws0xd5f587j.gif

vfhzex.gif

sxg2oj.gif
254vqr4.jpg
sxg2oj.gif

vfhzex.gif

806_mod_gul989.gif.jpg
gönlü güzel olanın sunduğu şeyde güzel olur..:bayil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar