Aramıza hoşgeldiniz Dilar

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hanımefendi ailesine hoşgeldiniz sevgili Dilar ..

Öncelikle size kısaca sitemizden bahsedelim. Hanimefendi.com, yalnızca kadınların üye olabildiği, kadınlara özel bilgilerin yine kadınlar tarafından paylaşıldığı forum sitesidir. Sitemizde moda, makyaj, alışveriş, sağlık, güzellik gibi konularda bir çok faydalı bilgiye ulaşabilir, bu konularda bilgilerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda, aramıza katılarak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı düşüneceğinizi umuyoruz.

Sitemizdeki paylaşımlara katılmadan önce, Site kullanımı ve kurallarımız hakkında bilgi edinmeniz, yararınıza olacaktır.

Tekrar sitemize hoş geldiniz diyor, keyifli paylaşımlar diliyoruz.

Hanimefendi.com Site Yönetimi

Dilar

Aktif Üye
Tepki
247
Hanımefendi ailesine hoşgeldiniz sevgili Dilar ..

Öncelikle size kısaca sitemizden bahsedelim. Hanimefendi.com, yalnızca kadınların üye olabildiği, kadınlara özel bilgilerin yine kadınlar tarafından paylaşıldığı forum sitesidir. Sitemizde moda, makyaj, alışveriş, sağlık, güzellik gibi konularda bir çok faydalı bilgiye ulaşabilir, bu konularda bilgilerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda, aramıza katılarak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı düşüneceğinizi umuyoruz.

Sitemizdeki paylaşımlara katılmadan önce, Site kullanımı ve kurallarımız hakkında bilgi edinmeniz, yararınıza olacaktır.

Tekrar sitemize hoş geldiniz diyor, keyifli paylaşımlar diliyoruz.

Hanimefendi.com Site Yönetimi[/QUOTEÖncelikle aranizda olmaktan memnun oldugumu ifade edeyim.Bir arkadas tavsiyesi üzerine üye oldum iyiki olmusum.kisaca kendimi tanitayim;Ben 13 senelik evli ve 4 cocuk annesiyim .hosbulduk der aranizda olmaktan keyif duyarim.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
kizlar dilar benim arkadasim cok bahsettim dayanamdi oda oldu
hosgeldin canim cok öpüyorum seni ve yavrularini keyifli vakit gecirmen dilegiyle:hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar