Annesinin Gül Kokulusu Kucağımda Artık

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
nasıl anlatayım nerden başlim bilmem ki

geçtiğimiz salı temizlik yapılacaktı evde,ben sabah kalktığımda hafif sancım vardı son ayım önemsemedim bizimkiler temizlik yaptı ben hep oturdum uzandım buraya bile gelemedim.akşam 9 gibi kasık sancılarım sıklaştı.dr gittim mendebur hatunun teki ordaydı muayene etti beni :kizdim: normalde elimde ameliyat olacağıma dair kart var ama gıcık işte canımı yaktı
isterseniz yatın isterseniz sabah kendi dr unuza gelin dedi.bende dururmuyum imza attım yatmıycağıma dair ordan hemen vınn çıktım geldim eve...

sabah sancılarım sıklaştı ama ne tuhaftırki çok hissetmedim hafif karın ağrısı gibi tatlı bi ağrı vardı.dr umu aradım hemen gel dedi. gittim nst ye bağladı çok sancım çıktı ama bende tık yok.hemen alıcaz dedi 1 de yattım hastaneye.saat 9 da su içtiğim için 6 ya kadar bekleticeklerdi.saat 4 r doğru tekrar nst ye bağlandım ve kal atışlarında tuhaflık hisstti dr um 16.00 da beni alıcaz dediler.
giydirdiler önlüğü bana yatırdılar sedyeye ben başladım ağlamaya eşimin gözleri doldu elimi hiç bırakmadı asansöre binene kadar -hmm
incik ameliyathaneye buzgibiydi hemen tansiyondu falan filandı anestezici geldi adımı soyadımı kızımın adını sordu ve ağzıma hava versiler bi yanda elimden iğne ve ben zeynep diyerek uyumuşum 16:45 de kızım çıkmış 17 :00 de ben
hemen küveze almışlar miniğimi sezeryan olduğu için iğnelerini vurmuşlar eşim aüladım dediğini hatırlıyorum onun canı yanınca
ben ilk uyandığımda kızım nerde nasıl görmek istiyorum demişim sonrada eşimi sormuşum ama çok sancım vardı bide narkozdan sebep gıcık ilk 4 saatim çok zor geçti ondan sonra kızımı kollarıma aldım kokusunu içime çektim dünyalar benim oldu
belki biraz karışık anlatmışımdır ama heyecanımı maruz görün
rabbim herkese hayırlı evlatlar versin kimsenin kucağını boş bırakmasın

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Gözlerim doldu resmen,oğlumun doğumuna gittim birden.
Hayırlısı ile bizlerde bir an evvel sağlıcakla kucağımıza alalım meleklerimizi inşallah
Sağıcakla büyüt Zeynebimizi,bizim içinde bol bol kokla annesi:eek:
Seni çok seviyoruz,kendine ve meleğine çok iyi bak emi:eek:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
çok şaşırdım başlığı görünce:)çok sevindim bitanem..zeynebimiz iyi ki gelmiş hoşgelmiş..rabbim annesiyle babasıyla bir ömür sağlıkla mutlulukla yaşamayı nasip etsin ona...hayat zeynebe hep annesinin gözüyle baksın..sıcacık,sevgi dolu...:besik:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
kayrammmmmm elma şekerim benim nasılda gözlerimi dolu dolu ettin kendi çocuklarımın doğumuna gittim birden canım benim zeynebimiz gelmiş hoşgelmiş miniğimiz sağlıkla mutlulukla büyüt cennet kokulunu rabbim bu mutluluğu herkese nasib etsin dediğin gibi kayram rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
HOŞGELDİN ZEYNEP BEBEK ANNESİNİ CENNET KOKULUSU:besik::besik::besik::besik:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
zeyn2.jpg

Canım benim taze annemiz kıyamam ben sana:eek::eek:

Çok şükür 9 aylık zorlu maraton bitti senin için

şimdi daha zoruna girdin haberin yok:D :dil:

ŞAKA Bİ YANA GÖZÜN AYDIN BİTANEM

umarım zeynebimizi sağlıkla,sıhhatle,mutlulukla büyütürsünüz

darısı tüm bebeiş isteyenlere ve hamişlerimize

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
:besik::besik::besik:
tekrar gözün aydin taze annecik
heycanli yazdigin belli
ama okadar güzel bir duygu ki
gözlerim dolu dolu okudum
ne mutlu sana kavustun melegine
her anin tadini doyasiya cikarin tatlim
yegenimiz zeynep tekrardan hosgeldi sefalar gtirdi
keske her aci bukadar tatli olsa dimi
deyiyo yasadigin her zorluklara
öpüyorum ikinizide en mis kokulusundan
:eek::eek::eek:

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
okurken sanki ben yaşadım bütün bunları...Allah analı babalı büyütsün...hayırlı ömürler versin...offf ya tüylerime hakim olamıyorum...hepsi ayakta şu an....:bebek:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
hayırlı ve uğurlu olsun bende kızım doğduğunda sabaha kadar mutluluktan uyuyamamıştım o geceki kadar mutlu olduğum heyecanlı olduğum hiç bir gece olmadı:bebek:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
canım ya birden okurken kendi doğumumu hatırladım ağlayarak okudum canım benim Yüce Rabbim uzun ömürler vesin şirin Zeynebimizin Bahtını güldürsün Rabbim herkese nasip etsin bu güzel duyğuyu Anne olmak dünyanın en güzel Şeyi olsa gerek bizlerle paylaştığın için çok teşekkürler

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Canım sağlıkla vehuzurla büyüt bebeğini.Ömrü uzun bahtı güzel ve devletimize milletimize, ailesine hayırlı bir evlat olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar