Annem az sonra ameliyat olacak:(

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
çok geçmiiiş olsun canım korkma rabbim yardımcın olsuun avrupada kadınlar 40 dan sonra genellikle ilerde riske girmemek için rahim ve yumutalıklarını aldırıyorlar korkulacak bir şey Türkiyede biz çok korkuyoruuz bir organımız eksik olur alınmasın filan diye bence saglıksız riskli yaşamaktansa varsın eksik olsuun rahimimiz mememiz onun için üzülme annen iyileşir ona moral ver canıım inan korkulacak bir şey yok rahim alındıktan sonra eski saglıgına kavuşur annen büyük geçmiş olsuun acil şifalar duamız seninle
canım bugün kuzenimde öyle dedi içim rahatladı:) aynen çok haklısın çok sağol canım benim:)

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim simdi gördüm büyük gecmis olsun.
neyseki simdi durumu iyimis Rabbim beterinden korusun insallah

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
gözün aydın canım şimdi okudum annen iyiymiş çok şükür RABBİM başka keder vermesin çok geçmiş olsun canım

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Çok ama çok sağolun kızlar. Annem çok şükür iyi.Çok ağrı çekti ama şimdi düzeldi:) beni eve yolladı zorla teyzem kalıcak bu gece yanında. yarında hayırlısıyla çıkacak. Ameliyattan çıkınca dudakları bembeyazdı. öyle içim acıdıki keşke geç gitseydim ama neyse iyi ya yüzüm gülüyo arkadaşlar:) Allah hepimizin ana babasını bizlere bağışlasın.Adak adamıştım onuda yaptım ya çok şükür:) Allah çıkarıyo karşıma işte. Sizleri çok seviyorum yanımda olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim hepinize.:basakk:

iyi olmasına sevindim canım Allah bundan sonra sapğlık versin inşallah-kop

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok ama çok sağolun kızlar. Annem çok şükür iyi.Çok ağrı çekti ama şimdi düzeldi:) beni eve yolladı zorla teyzem kalıcak bu gece yanında. yarında hayırlısıyla çıkacak. Ameliyattan çıkınca dudakları bembeyazdı. öyle içim acıdıki keşke geç gitseydim ama neyse iyi ya yüzüm gülüyo arkadaşlar:) Allah hepimizin ana babasını bizlere bağışlasın.Adak adamıştım onuda yaptım ya çok şükür:) Allah çıkarıyo karşıma işte. Sizleri çok seviyorum yanımda olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim hepinize.:basakk:

Allah şifa versin canım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar